Plaga kradzieży

09.11.2009, 13:47

Powiat

Jak informuje rzecznik KPP Pszczyna, Karolina Błaszczyk, w ostatnich dniach na terenie powiatu doszło do wielu kradzieży. Najwięcej włamań było do samochodów.


3 listopada

godz. 10.45, Pszczyna, ul. Sokoła
Nieznany sprawca poprzez odcięcie linki zabezpieczającej dokonał kradzieży roweru górskiego marki merida. Wartość strat 1000 zł. na szkodę 33-latka z Pszczyny.

godz. 19.30, Łąka, ul. Wczasowa
Nieznany sprawca na terenie posesji z niezamkniętego samochodu marki vw T4 dokonał kradzieży aparatu cyfrowego panasonic i torby skórzanej z zawartością dokumentów prywatnej firmy. Starty w wysokości 700 zł.


godz. 21.00, Goczałkowice, ul. Sołecka
Nieznany sprawca włamał się do samochodu marki ford transit wybijając trójkątną szybę w drzwiach kierowcy. Z wnętrza samochodu skradł miernik laserowy, nawigację samochodową marki navia, telefon komórkowy samsung oraz aktówkę. Łączna wartość strat 800 zł. na szkodę mieszkańca Pszczyny.


godz. 23.30, Frydek, ul. Nowa Wieś
Nieznany sprawca w nieustalony sposób dokonał włamania do samochodu vw golf, z którego skradł radiodtwarzacz marki JVC, trzy wzmacniacze marki blaupunkt, dwa głośniki marki JVC i kondensator. Łączna wartość strat 1500 zł na szkodę 25-latka z Frydku.

godz 23.50, Rudołtowice, ul. Zawadzkiego
Nieznany sprawca poprzez wbicie szyby w drzwiach bocznych dokonał włamania do samochodu marki ford transit skąd elektronarzędzi. Wartość strat 15 000 zł.


4 listopada

godz. 17.00, Pszczyna, ul. K. Wielkiego
Nieznany sprawca z korytarza klatki schodowej dokonał kradzieży roweru górskiego o wartości 800 zł.

godz. 20.30, Pszczyna, ul. Maków
Nieznany sprawca po wybiciu szyby w drzwiach pasażera dokonał włamania do samochodu opel vectra skąd dokonał kradzieży nawigacji satelitarnej o wartości 2400.


5 listopada


godz. 19.30, Pszczyna, ul. K. Wielkiego
Na parkingu osiedlowym nieustalony sprawca poprzez wyłamanie zamka w drzwiach kierowcy, włamał się do samochodu vw passat, skąd skradł nawigacje GPS a także uszkodził stacyjkę, wyłącznik wycieraczek oraz klimatronic. Straty ok. 3000 zł. na szkodę 28-latka z Pszczyny

agw

T G+ F

Zobacz także

Nasila sie plaga włamań i kradzieży!
Nasila sie plaga włamań i kradzieży!
Plaga samochodowych włamywaczy
Plaga samochodowych włamywaczy
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18