Piłkarskie atrakcje na Zniczu!

21.06.2008, 23:14

Tydzień po zakończeniu rozgrywek w klasie A, stadion Znicza Jankowice znów opanują piłkarze. 28 i 29 czerwca obiekt będzie główną areną piłkarskich turniejów.

Pierwszego dnia (29 czerwca, początek o godz. 13.00) 10 zaproszonych zespołów zagra w futbolowym turnieju „Cadi Car Cup 2008”. Oprócz zmagań piłkarskich, zawodnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w tradycyjnym konkursie strzału z połowy boiska, zaś kibice w konkursie strzału w poprzeczkę z 16 metrów.Dzień później do rywalizacji przystąpią najmłodsi piłkarze. Już po raz czwarty odbędzie się bowiem Piłkarski Turniej „Dzikich Drużyn”. W zawodach mogą wziąć udział zawodnicy, którzy urodzili się w i po 1994 roku. Także w programie tych zawodów przewidziane są konkurencje indywidualne. Organizatorzy przewidują konkurs żonglerki, slalomu z piłką na czas i celności strzału. Zwycięzcy będą mogli liczyć na atrakcyjne nagrody (piłki, akcesoria piłkarskie, gadżety).

Żeby wziąć udział w tej imprezie wystarczy tylko żebrać skład (min. 7 osób), zapisać się i przyjechać 29 czerwca na boisko Znicza. Każda drużyna musi mieć pełnoletniego opiekuna, zaś każdy zawodnik uczestniczący w imprezie musi mieć legitymację szkolną i zgodę rodziców na udział.Zapisy oraz wszelkie informacje o IV Piłkarskim Turnieju „Dzikich Drużyn” udzielane są telefonicznie (0 600 45 16 16).

Organizatorzy:
Amatorska drużyna piłkarska Cadi-Car, LKS „Znicz” Jankowice, MORiS Pszczyna, Autokomis Cadi-Car.


rin

T G+ F

1

1

Zobacz także

Piłkarskie zawody podstawówek
Piłkarskie zawody podstawówek
Pierwsze piłkarskie spotkanie
Pierwsze piłkarskie spotkanie
gorący temat
Sławomir Kowalski nowym dyrektorem MORiS-u
Sławomir Kowalski nowym dyrektorem MORiS-u
Pożar budynku starej szkoły w Kobielicach
Pożar budynku starej szkoły w Kobielicach

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18