Piątka na Puchar Burmistrza

21.08.2007, 14:59

Tylko pięć zespołów wystartowało w tegorocznym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pszczyny. Tak słaba frekwencja wynikała głównie z wysokiego wpisowego, które zażyczyli sobie organizatorzy od drużyn – 150 zł!

Kwota ta skutecznie wystraszyła potencjalnych chętnych. W dniu turnieju okazało się jednak, że zespoły, które zdecydowały się wziąć udział w zawodach zostały zwolnione z opłaty startowej.Puchar Burmistrza po raz drugi z rzędu zabrali ze sobą piłkarze Starej Wsi. Cztery spotkania jakie rozegrali w tegorocznym turnieju zakończyły się kompletem zwycięstw. W najważniejszym pojedynku ograli FC 86 1:0. Zespół z Czarkowa zajął ostatecznie drugie miejsce.

Trzecie miejsce na podium zajął Relaks Katon Pub, zaś na kolejnych pozycjach uplasowały się ekipy: ASK oraz Elwo.

Nagrody indywidualne trafiły do: Artura Poczkajskiego (Stara Wieś) – król strzelców, Pawła Nowoka ((FC 86) – najlepszy zawodnik oraz Aleksandra Mrzyczka (Relaks) – najlepszy bramkarz. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)