Pary na medal

22.12.2008, 09:58

Miedźna

Kolejne pary, tym razem w gminie Miedźna, świętowały jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego.


Medale odebrały w ubiegłą sobotę 24 pary. Na uroczystość, którą zorganizowano w SP 2 w Woli, zaproszono też diamentowych jubilatów. Pięć par medale odebrało dziesięć lat temu, teraz złożono na ich ręce listy gratulacyjne. Było tradycyjne zwiedzanie basenu i kręgle, seniorzy przespacerowali się też po „orlikowym” kompleksie boisk. - Z podziwem patrzę na państwa związki, życzę wam, byście razem świętowali jeszcze wiele rocznic – mówiła Lucyna Laszczak, dyrektorka SP2.

Pary obchodzące 50-lecie:
Bronisława i Zdzisław Baiłota, Waleska i Mieczysław Czyrwik, Jadwiga i Stanisław Gruszka, Anna i Emil Grzebinoga, Anna i Henryk Kapica, Maria i Franciszek Klekot, Dorota i Stefan Korcz, Teresa i Ludwik Kostrząb, Jadwiga i Teofil Kuszek, Kazimiera i Kazimierz Lasek, Franciszka i Stanisław Lasek, Irena i Władysław Łaskawski, Teresa i Józef Nachlik, Zofia i Sylwester Niesyto, Maria i Teofil Niesyto, Franciszka i Aleksy Nycz, Klara i Konrad Przewoźnik, Gertruda i Franciszek Puda, Felicja i Tadeusz Rąba, Marta i Teofil Rąba, Julia i Paweł Ulczok, Jadwiga i Stanisław Witoszek, Stefania i Feliks Wojciech, Regina i Romuald Żyliński


Pary świętujące 60-lecie:
Maria i Jan Domżoł, Rozalia i Józef Krasoń, Cecylia i jan Kubuls, Elżbieta i Alojzy Wojciech, Helena i Roman Klimasarowie.

agw

T G+ F

1

1
1
1
1
1
1
1
1
1

Zobacz także

Pary 1/8 finału Pucharu Polski
Pary 1/8 finału Pucharu Polski
Pary 1/16 Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy
Pary 1/16 Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy
Nowoczesny sprzęt w pracowniach PZS nr 1
Nowoczesny sprzęt w pracowniach PZS nr 1
28-letni graficiarz złapany na gorącym uczynku
28-letni graficiarz złapany na gorącym uczynku

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18