Paranienormalni nawiedzą Pszczynę - wygraj bilet!

Pszczyna11.01.2017, 10:30

3 lutego 2017 r. w hali POSiR w Pszczynie wystąpi kabaret Paranienormalni. Początek o godz. 18.00.

Kabaret Paranienormalni zaprezentuje program „Pierwiastek z trzech”, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego!

„Pierwiastek z trzech” to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.

Paranienormalni nakreślili pierwszy tom swojej kariery, obchodząc 10-lecie. Teraz czas na zupełnie nową, paranienormalną odsłonę i część drugą sagi o Igorze, Robercie i Michale.

Bilety na pszczyński występ kabaretu Paranienormalni są już w sprzedaży poprzez stronę internetową kabaretowebilety.pl

UWAGA KONKURS!
Dla czytelników portalu pszczynska.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na występ kabaretu Paranienormalni w Pszczynie. Żeby je zdobyć trzeba do nas napisać, dlaczego warto zobaczyć kabaret Paranienormalni? Uzasadnienia prosimy przesyłać do 17 stycznia na adres konkursy@pszczynska.pl, w tytule wiadomości wpisując Paranienormalni Pszczyna. Spośród nadesłanych wiadomości wybierzemy tę z najciekawszym uzasadnieniem.

jack

T G+ F

Zobacz także

Dzień kobiet z Krzysztofem Respondkiem
Dzień kobiet z Krzysztofem Respondkiem
Konkurs! Do wygrania bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju
Konkurs! Do wygrania bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju
Z kijami wokół Zbiornika Łąckiego
Z kijami wokół Zbiornika Łąckiego
Fryzjerskie szaleństwo w PZS nr 1
Fryzjerskie szaleństwo w PZS nr 1

Komentarze:

rockann27 2017-01-23 godz. 14:28
Czy konkurs został rozstrzygnięty? :)
treść:
autor:

SQL: 18