PALS: Niebiesko-biały tie-break

08.03.2007, 00:44

W siódmej kolejce Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki szlagierowo zapowiadał się mecz pomiędzy ekipami: Niebieskich oraz White Team.

W pierwszej serii spotkań, pojedynek zakończył się w trzech setach, a ze zwycięstwa cieszyli się siatkarze z Brzeszcz. Dla „białej drużyny” była to jak do tej pory jedyna porażka w lidze.

Teraz znowu było 2:1 i znowu zwycięzcami okazali się brzeszczanie. Mecz miał bardzo wyrównany i emocjonujący przebieg. Wszystkie sety kończyły się wynikiem 25:23. Pierwszy należał do Niebieskich, drugi do „białych”, trzeci znowu do Niebieskich.

W drugim spotkaniu siódmej kolejki, używając slangu piłkarskiego było już do jednej bramki. Sokół w dwóch szybkich setach okazał się lepszy od Va Banque (25:15, 25:14). W tej kolejce pauzowali Studenty.

W następnej serii spotkań, która odbędzie się 13.III oczywiście w sali SP 7 Ćwiklice, White Team zagra ze Va Banque (18.15), zaś Sokół ze Studentami (19.15).