PALP: Na dwie raty

07.09.2007, 12:45

Na dwa dni zostały podzielone spotkania drugiej kolejki Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Najpierw we wtorek odbyły się cztery spotkania, w czwartek trzy następne.

Czwartkowe spotkania poprzedziła minuta ciszy. W ten sposób drużyny uczciły pamięć zmarłego w środę Macieja Gorola, który w barwach Holductu oraz Hotelu Imperium był uczestnikiem poprzednich edycji PALP. Minuta ciszy poprzedzi także sobotnie pojedynki trzeciej kolejki.

Po porażce w pierwszej kolejce, teraz wysoką wygraną mogą pochwalić się piłkarze Cadi-Caru. Zwyciężyli Halmax aż 7:0. Co ciekawe, wynik został ustalony już do przerwy! Dużo emocji było w pojedynku Japibudu z Ełką. Do przerwy był wynik 2:2, ale po zmianie stron wicemistrzowie ligi zdobyli trzeciego gola i zdołali utrzymać wynik do końca meczu.

Oprócz pięciu goli jakie padło w meczu, sędzia spotkania także pięciokrotnie musiał wyciągać z kieszeni żółte kartoniki.