PALF: Imperium wicąż wygrywa

17.10.2006, 14:00

W ósmej kolejce Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu najciekawiej zapowiadał się pojedynek lidera, Hotel Imperium z czwartą drużyną w tabeli, Kometem.

Do przerwy wynik był remisowy. Po zmianie stron drugiego swojego gola strzelił Łukasz Kubiczek (to były jego 16 i 17 trafienie w tym sezonie), dzięki czemu obrońcy mistrzowskiego tytułu po raz ósmy w tym sezonie zainkasowali trzy punkty.

Na pozycję wicelidera rozgrywek awansowali gracze ATS Jakub. Stało się to po tym jak „jakuby” wygrali swój mecz z Relaksem, a dotychczasowy drugi zespół w klasyfikacji, Szybkie Banany podzieliły się punktami w meczu z Fa-Ktem.

Osiem bramek padło w spotkaniu Termexu z Kilersami. Do przerwy zanosiło się na niespodziankę, bo na tablicy wyników był remis 3:3. Po przerwie beniaminek stracił dwie bramki i zakończył tę batalię porażką.

Komplet wynkiów VIII kolejki:
LMB Rutgers – Poligoners 1:0 (0:0)
Gol: Rafał Piotrowski

OKS Żubry – Bayern Czechowice 4:2 (3:0)
Gole: Dawid Ochman (2), Grzegorz Janosz, Paweł Szczepańczyk (OKS Żubry) oraz Krzysztof Capek (2, Bayern)

Relaks Katon Pub – ATS Jakub 0:3 (0:1)
Gole: Maciej Kucharzewski (2), Andrzej Górny

Termex – Kilers 5:3 (3:3)
Gole: Mateusz Kania (2), Wojciech Wojtala, Jacek Krętosz, Maciej Pojda (Termex) oraz Michał Filipiec (2), Michał Nowak (Kilers)

Hotel Imperium – Komet 2:1 (1:1)
Gole: Łukasz Kubiczek (2, Hotel Imperium) oraz Tomasz Kanik (Komet)

Szybkie Banany – Fa-Kt 3:3 (3:1)
Gole: Artur Kabocik, Kamil Paliczka, Damian Dzidek (Sz.B.) oraz Bartosz Prax (2), Borys Salomon (Fa-Kt)

Prodrex – Mieszko 1:3 (0:1)
Gole: Dariusz Kurcjus (Pordrex) oraz Łukasz Mika (2), Wojciech Pater (Mieszko).