PALF: Dominacji ciąg dalszy?

11.09.2006, 16:36

Trzy kolejki Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu za nami. Jak do tej pory liderem rozgrywek jest Hotel Imperium, który w trzech meczach zdobył komplet punktów.

Imponująco też wygląda dorobek bramkowy „hotelarzy” (21:0), a obrońcy tytułu wygrywali kolejno: 6:0, 7:0 i w ostatniej kolejce 8:0! Za tydzień czeka ich jednak pierwsza trudniejsza próba, spotkanie z Mieszkiem.

Czy piłkarze tej drużyny będą pierwszymi, którzy urwą punkty liderowi? – Jeśli szybko nie przegrają lub nie stracą punktów, to podobnie jak w zeszłym roku mogą zdominować rozgrywki – powiedział nam prowadzący rozgrywki Andrzej Puchała.
W trzeciej kolejce największe emocje dostarczył pojedynek Poligonersów z Relaksem. Już do przerwy padło sześć goli, ale wynik był remisowy. Co ciekawe na listę strzelców wpisał się bramkarz Relaksu, Adrian Kędzior, który pewnie zdobył gola po umiejętnym rozegraniu rzutu wolnego. Po przerwie padły następne, w tym zwycięska dla trzeciej drużyny poprzedniego sezonu. Poligonersi wygrali 5:4, ale rywalom należą się wielkie słowa uznania za mecz, do którego przystąpili bez zawodników rezerwowych.

Komplet wyników III kolejki:
LMB Rutgers – Szybkie Banany 1:2 (1:1)
Gole: Gabriel Piotrkowski (Rutgers) oraz Błażej Jaromin (2, Sz.B.)

Prodrex – Hotel Imperium 0:8 (0:5)
Gole: Tomasz Wala (4), Maciej Majewski (2), Łukasz Kubiczek (2)

OKS Żubry – ATS Jakub 1:3 (1:2)
Gole: Paweł Szczepańczyk (Żubry) oraz Ireneusz Tomża, Dawid Otremba, Maciej Grygier (ATS Jakub)

Mieszko – Termex 1:3 (0:0)
Gole: Łukasz Mika (Mieszko) oraz Michał Świerkot, Jacek Krętosz, Mateusz Kania (Termex)

Poligoners – Relaks Katon Pub 5:4 (3:3)
Gole: Dariusz Szłapa (2), Miłosz Osiński (2), Adam Folwarczny (Poligoners) oraz Tomasz Seweryn (2), Adrian Kędzior, Janusz Strzemiecki (Relaks)

Bayern Czechowice – Kilers 4:0 (0:0)
Gole: Sławomir Gumiński (2), Wojciech Budny, Wiesław Pietruszka

Fa-Kt – Komet 1:2 (1:1)
Gole: Paweł Baca (Fa-Kt) oraz Szymon Koczet, Dawid Mańka (Komet).