Ostatni Pchli Targ w Pawłowicach

Pawłowice10.09.2019, 09:42

W sobotę, 21 września br., w godzinach od 8.00 do 12.00 W Pawłowicach po raz kolejny zorganizowany zostanie "Pchli Targ".

Właścicieli niepotrzebnych ubrań, książek, płyt, bibelotów, zabawek, domowych drobiazgów, przedmiotów kolekcjonerskich itp. ponownie zapraszamy do wzięcia udziału w "Pchlim Targu w Pawłowicach", który odbędzie się na targowisku i przyległym placu w centrum Pawłowic, w trzecią sobotę września, w godzinach od 8.00 do 12.00.

Na pchlim targu w role sprzedawców może wcielić się również młodzież od 15 roku życia, pod warunkiem pisemnej zgody rodziców lub opiekunów. Organizatorzy zapewniają stoliki i ławy.

W pierwszej kolejności będą zajmowane stanowiska wewnątrz budynku, w którym jest możliwość skorzystania z bieżącej wody i sanitariatów.

Aby wziąć udział w Pchlim Targu, jako wystawca należy wypełniony formularz zgłoszeniowy dostarczyć do Punktu Podawczego w Urzędzie Gminy Pawłowice lub wysłać pocztą na adres: Urząd Gminy Pawłowice, ul. Zjednoczenia 60, 43-250 Pawłowice albo poprzez e-mail na adres: gmina@pawlowice.pl do czwartku poprzedzającego wydarzenie. Formularz można też wypełnić na miejscu w dniu imprezy.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 032/ 4756 340 lub 032/4756 356.

Na stronie UG formularz zgłoszeniowy i regulamin.

(źródło: UG Pawłowice)

KK

T G+ F

Zobacz także

Za pół miliona rozbudują targowisko
Za pół miliona rozbudują targowisko
Za „dziki handel” dostaną po kieszeniach
Za „dziki handel” dostaną po kieszeniach
„Powstaniec Śląski”  przypomina o historii podczas podróży
„Powstaniec Śląski” przypomina o historii podczas podróży

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18