Operetkowa Petarda Przebojów

Pszczyna09.11.2019, 16:01

W sobotę, 9 listopada w Pszczyńskim Centrum Kultury odbędzie się Operetkowa Petarda Przebojów. Repertuar koncertu będzie zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych operetek oraz musicali.

Operetkowa Petarda Przebojów odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Artyści przeniosą słuchaczy  świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa, jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: "Usta milczą, dusza śpiewa" "Co się dzieje, oszaleję", "W rytm walczyka", "Myszko, to była piękna noc", wspaniałe arie: "Aria ze śmiechem", popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: "Brunetki, blondynki" oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.

Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: "Zemsta Nietoperza", "Księżniczka Czardasza", "Wesoła Wdówka", "Baron Cygański", "Wiedeńska krew", "My Fair Lady" czy "Upiór w Operze". Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Zespołu Straussowskiego, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego oraz porywający soliści baletu.

Bilety do nabycia w kasie PCK lub online.

KK

T G+ F

Zobacz także

gorący temat
[KONKURS] Operetkowa Petarda Przebojów w Pszczyńskim Centrum Kultury
[KONKURS] Operetkowa Petarda Przebojów w Pszczyńskim Centrum Kultury
Dzień Kobiet z operetką
Dzień Kobiet z operetką
Organizacja pracy Starostwa Powiatowego w Pszczynie
Organizacja pracy Starostwa Powiatowego w Pszczynie
Pogotowie przeciwpowodziowe w powiecie pszczyńskim
Pogotowie przeciwpowodziowe w powiecie pszczyńskim
Pszczyna ma swój sztandar
Pszczyna ma swój sztandar

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18