Fot. Siedziba Grupy Terrabit Sp. z o.o. w Pszczynie

Oferta pracy w branży poligraficznej!

Pszczyna10.06.2020, 12:30

Grupa Terrabit Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie poszukuje pracownika do działu poligraficznego.

Miejsce pracy: Pszczyna

Czas pracy: poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

Zakres obowiązków:

· praca manualna przy urządzeniach poligraficznych (drukujących, laserowych, tnących, klejących, zgrzewajacych itp.);

·  wyjazdy na montaż zamówień.

Wymagania:

·  umiejętności techniczne i manualne;

·  znajomość obsługi komputera;

·  mile widziana znajomość obsługi maszyn poligraficznych;

·  prawo jazdy kat. B;

·  obowiązkowość;

·  punktualność;

·  dyspozycyjność;

·  zaangażowanie i rzetelność.

Oferujemy:

·  stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat);

·  przeszkolenie w zakresie maszyn poligraficznych;

·  realizowanie szerokiego zakresu ciekawych zamówień;

·  możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesłać na adres e-mail: janusz@infopres.pl lub doręczyć osobiście do siedziby przedsiębiorstwa na adres 43-200 Pszczyna, ul. Wodzisławska 36B. Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Grupa Terrabit Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

OPIS FIRMY:

Grupa Terrabit jest firmą poligraficzno-reklamową funkcjonującą na rynku od 2002 roku. Głównym celem naszej firmy jest kompleksowa obsługa klientów - od stworzenia projektu reklamowego, poprzez wykonawstwo, aż do promocji na łamach mediów. Przedsiębiorstwo opiera się na doświadczeniu ludzi związanych od lat z poligrafią, reklamą, informatyką oraz dziennikarstwem. Najszerszy zakres naszych działań realizuje dział poligrafii, świadczony przez Drukarnię Infopres. Większość zamówień wykonujemy na własnym, profesjonalnym sprzęcie - zapewniającym najlepszą jakość i konkurencyjne ceny! Firma posiada najnowszej generacji maszyny do druku cyfrowego, urządzenia foliujące, krajarki do papieru, plotery drukujące solwentowe i lateksowe, lasery Co2, laser fiber do grawerowania w stali nierdzewnej, ploter tnący, maszynę do hotstampingu (tłoczenie na kalendarzach i terminarzach), maszynę do sitodruku, prasy do wgrzewania elementów reklamowych na odzieży, prasę do wykrojników, ploter termiczny wykorzystywany do produkcji liter przestrzennych ze styroduru, laminator rolowy do wydruków wielkoformatowych, ploter frezujący pozwalający na budowę podświetlanych liter blokowych. Firma dysponuje własną halą spawalniczą umożliwiającą produkcję konstrukcji reklamowych na miejscu.

43-200 Pszczyna, ul. Wodzisławska 36B

tel. 32 447 01 26, 500 161 145  /  e-mail: zamowienia@infopres.pl

www.infopres.pl  /  www.facebook.com/drukarniainfopres

T G+ F