Odlotowa jazda dla hospicjum!

Powiat03.07.2018, 11:18

Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie zakwalifikowało się do finałowej rywalizacji w projekcie „odLOTTOwa jazda”. Jeżdżąc na rowerze możesz wygrać dla hospicjum 100 tys. zł!

„odLOTTOwa jazda” to ogólnopolski projekt Fundacji LOTTO, promujący sport i zaangażowanie społeczne. Ideą akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez umożliwienie im włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze na rzecz jednej organizacji, wybranej z zakwalifikowanych do konkursu.

Pszczyńskie hospicjum ma szansę na wygranie 100 000 zł, które zostaną przeznaczone na wyposażenie pierwszej części Domu Ojca Pio, czyli ośrodka dziennego pobytu i przychodni paliatywnej. Wszystko za pomocą nóg i głowy, czyli jeżdżenia na rowerze i włączania aplikacji, która liczy przejechane kilometry.

Co trzeba zrobić, by dołączyć do drużyny Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie? Kliknij TUTAJ i „Dołącz", a następnie wybierz „Hospicjum św. Ojca Pio". Od teraz do 15 września każdą jazdę rozpoczynaj i kończ z Endomondo. Jeździć na rowerze możesz wszędzie, także poza granicami Polski.

Siedem pierwszych organizacji, które osiągną najlepsze wyniki (decyduje liczba przejechanych kilometrów na rowerze) otrzyma nagrody pieniężne w postaci dofinansowania zgłoszonych projektów. Rywalizacja trwa od 1 lipca do północy 15 września. Wręczenie nagród dla zwycięskich organizacji nastąpi 30 września br.

 

Reklama

Reklama

jack

T G+ F

Zobacz także

Hospicyjna Rowerowa Drużyna Odlotowa
Hospicyjna Rowerowa Drużyna Odlotowa
Witek Muzyk Ulicy zagrał dla hospicjum
Witek Muzyk Ulicy zagrał dla hospicjum
JSW ma nowy plan dla kopalni Krupiński
JSW ma nowy plan dla kopalni Krupiński

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 20