Odlotowa jazda dla hospicjum!

Powiat03.07.2018, 11:18

Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie zakwalifikowało się do finałowej rywalizacji w projekcie „odLOTTOwa jazda”. Jeżdżąc na rowerze możesz wygrać dla hospicjum 100 tys. zł!

„odLOTTOwa jazda” to ogólnopolski projekt Fundacji LOTTO, promujący sport i zaangażowanie społeczne. Ideą akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez umożliwienie im włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze na rzecz jednej organizacji, wybranej z zakwalifikowanych do konkursu.

Pszczyńskie hospicjum ma szansę na wygranie 100 000 zł, które zostaną przeznaczone na wyposażenie pierwszej części Domu Ojca Pio, czyli ośrodka dziennego pobytu i przychodni paliatywnej. Wszystko za pomocą nóg i głowy, czyli jeżdżenia na rowerze i włączania aplikacji, która liczy przejechane kilometry.

Co trzeba zrobić, by dołączyć do drużyny Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie? Kliknij TUTAJ i „Dołącz", a następnie wybierz „Hospicjum św. Ojca Pio". Od teraz do 15 września każdą jazdę rozpoczynaj i kończ z Endomondo. Jeździć na rowerze możesz wszędzie, także poza granicami Polski.

Siedem pierwszych organizacji, które osiągną najlepsze wyniki (decyduje liczba przejechanych kilometrów na rowerze) otrzyma nagrody pieniężne w postaci dofinansowania zgłoszonych projektów. Rywalizacja trwa od 1 lipca do północy 15 września. Wręczenie nagród dla zwycięskich organizacji nastąpi 30 września br.

 

Reklama

Reklama

jack

T G+ F

Zobacz także

Hospicjum z certyfikatem i nowym zarządem
Hospicjum z certyfikatem i nowym zarządem
Zdobywcy szczytów zebrali 38 tys. zł dla hospicjum
Zdobywcy szczytów zebrali 38 tys. zł dla hospicjum
Grudniowe potrącenie na pasach: kierowca i pasażer z zarzutami
Grudniowe potrącenie na pasach: kierowca i pasażer z zarzutami

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 20