Niebezpiecznie na drogach w świąteczny poniedziałek

Powiat23.04.2019, 12:36

Do dwóch wypadków samochodowych doszło w drugi dzień świąt na drogach szybkiego ruchu w powiecie pszczyńskim – DK 1 oraz „wiślance”.

22 kwietnia  ok. o godz. 17.00 w Goczałkowicach-Zdroju, kierujący samochodem marki Skoda 71-letni mężczyzna, jadąc DK 1 w kierunku Bielska-Białej z nieustalonych przyczyn najechał na tył mercedesa, którym kierował 48-letni bielszczanin. Kierowca skody, także mieszkaniec Bielska-Białej, został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Tego samego dnia, ok. godz. 19.00 doszło do wypadku na DK 81 („wiślanka”)  w Pawłowicach. Kierujący samochodem marki Citroen ZX 35-letni mieszkaniec Żor,  jadąc lewym pasem w kierunku Żor z nieustalonych przyczyn zderzył się z samochodem marki Opel Corsa, kierowanym przez 57-letniego mężczyznę, który wyjeżdżał z zatoki dla autobusów na lewy pas ruchu. W skutek zderzenia kierowca citroena doznał złamania mostka oraz ogólnych potłuczeń, natomiast u kierowcy opla stwierdzono podejrzenie wstrząśnięcia mózgu. Obaj zostali przewiezieni do szpitala.

(źródło: KPP Pszczyna)

jack

T G+ F

Zobacz także

Z ponad 2 promilami przez kobiórskie drogi
Z ponad 2 promilami przez kobiórskie drogi
51 pszczyńskich policjantów nominowanych na wyższy stopień
51 pszczyńskich policjantów nominowanych na wyższy stopień
Długi weekend sierpniowy - Święto Ziół i wspomnienie Powstania
Długi weekend sierpniowy - Święto Ziół i wspomnienie Powstania

Komentarze:

Monika 2019-04-24 godz. 15:29
Bardzo proszę o kontakt kierowcę Citroena poszkodowanego w wypadku w Pawłowicach. jeżeli ktoś wie o kogo chodzi to bardzo proszę o kontakt na e-mail moonikanowicka131@gmail.com
treść:
autor:

SQL: 18