Dorota Zawadzka

Najsłynniejsza polska niania odwiedzi Pszczynę

Pszczyna11.05.2016, 09:23

Dorota Zawadzka podzieli się dzisiaj swoją wiedzą z rodzicami.

Wychowanie dziecka to duże wyzwanie. Dlatego z myślą o rodzicach, którzy chcą w odpowiedni sposób zadbać o rozwój swoich pociech i wspierać je w codziennym poznawaniu świata, 11 maja o godzinie 17.30 w żłobku Little Giants - Mali Giganci w Pszczynie odbędzie się wykład najsłynniejszej polskiej niani i dyplomowanego psychologa – Doroty Zawadzkiej, która współtworzy program wychowawczy żłobka.

Wykład „Żłobek – najważniejszy pierwszy krok” ma pokazać rodzicom, jak ważną rolę w rozwoju małego człowieka stanowi odpowiednie podejście do wychowania i edukacji. Ma ono dostarczyć informacji o tym, jak pobudzać jego kreatywność i wspierać codzienny rozwój poprzez zabawy i wspólne spędzanie czasu.

Wykład jest niepowtarzalną szansą, aby skorzystać z unikatowej wiedzy Doroty Zawadzkiej - autorki licznych poradników i programów edukacyjnych, która po swoim wystąpieniu odpowie na wszystkie nurtujące rodziców pytania. To godzinna, darmowa dawka praktycznych porad, a także możliwość zadania własnych pytań Dorocie Zawadzkiej.

Jako wieloletni ekspert w sprawach edukacyjnych i popularyzatorka wychowania opartego na wartościach i wzajemnym szacunku, Dorota Zawadzka wspiera również swoim doświadczeniem nowopowstały żłobek „Little Giants – Mali Giganci”, gdzie współtworzyła program dydaktyczny. Zakłada on m.in. codzienne wykorzystanie języka angielskiego, a także stosowanie aktywnych form edukacji rozwijających spostrzegawczość oraz pamięć słuchową i wzrokową dzieci.

- Żłobek Little Giants – Mali Giganci w Pszczynie to w pełni profesjonalny projekt, przewidujący oprócz zadań opiekuńczych, realizację celów wychowawczych oraz edukacyjnych. Towarzyszące dzieciom codzienne zabawy z językiem angielskim z całą pewnością przyczynią się do lepszego i bardziej naturalnego poznania tej niezbędnej w dzisiejszym świecie umiejętności” – rekomenduje Dorota Zawadzka.

Little Giants – Mali Giganci to miejsce, w którym dzieci mogą czuć się jak w domu. – Głęboko wierzymy, że każde dziecko otoczone właściwą opieką to mały człowiek o wielkim potencjale, który każdego dnia staramy się rozwijać. Dbamy o szczęście i zadowolenie naszych małych podopiecznych, a także pośrednio spokój ich rodziców, o czym może przekonać się każdy, kto odwiedzi naszą placówkę– podsumowuje Elżbieta Walusza, dyrektor żłobka.

Atutem żłobka jest również fakt, iż wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu i uwzględniają zbilansowaną dietę podopiecznych. A także piękne i kolorowe wnętrza, przygotowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dzieci.

Godziny otwarcia placówki (od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-17.30 są przyjazne dla dzieci i dostosowane do potrzeb rodziców. Zapisy do żłobka już trwają, o przyjęciu do placówki decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest limitowana. Informacji szczegółowych udziela Elżbieta Walusza, dyrektor żłobka (mail: elzbieta.walusza@maligiganci.eu, telefon: 518 620 631). Bieżące informacje dotyczące miejsca można znaleźć na https://www.facebook.com/maligiganci.eu/. Żłobek mieści się przy ul. Biskupa Bednorza 1 w Pszczynie.

Udział w wykładzie Doroty Zawadzkiej jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy napisać maila na adres: elzbieta.walusza@maligiganci.eu, polubić https://www.facebook.com/maligiganci.eu/, udostępnić informację o wydarzeniu na swoim profilu na FB. Uwaga zostały ostatnie miejsca na wykład, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

jack

T G+ F

Zobacz także

Nowy żłobek w Pszczynie
Nowy żłobek w Pszczynie
Będzie więcej miejsc w żłobkach
Będzie więcej miejsc w żłobkach
Zamiast posesją "zaopiekował się" alkoholem
Zamiast posesją "zaopiekował się" alkoholem
Trójkołowce oraz riksze w systemie rowerów miejskich?
Trójkołowce oraz riksze w systemie rowerów miejskich?
Rowerzysta wpadł pod samochód - policja szuka świadków
Rowerzysta wpadł pod samochód - policja szuka świadków
Obsadzono mandaty na członków Rady Powiatowej Śląskiej Izby Rolniczej
Obsadzono mandaty na członków Rady Powiatowej Śląskiej Izby Rolniczej
Nowa zamiatarka czyści drogi i poprawia jakość powietrza
Nowa zamiatarka czyści drogi i poprawia jakość powietrza
Na Wiejskiej w Jarząbkowicach powstanie chodnik
Na Wiejskiej w Jarząbkowicach powstanie chodnik

Komentarze:

Magdalena 2016-05-16 godz. 14:02
Bardz interesujący wykład. Polecam. Pani Zawadzką trafia w sedno sprawy i to nie wszystkim się podoba.
hoken 2016-05-11 godz. 20:28
Taka z niej niania jak z koziej d..y ser
treść:
autor:

SQL: 18