Dorota Zawadzka

Najsłynniejsza polska niania odwiedzi Pszczynę

Pszczyna11.05.2016, 09:23

Dorota Zawadzka podzieli się dzisiaj swoją wiedzą z rodzicami.

Wychowanie dziecka to duże wyzwanie. Dlatego z myślą o rodzicach, którzy chcą w odpowiedni sposób zadbać o rozwój swoich pociech i wspierać je w codziennym poznawaniu świata, 11 maja o godzinie 17.30 w żłobku Little Giants - Mali Giganci w Pszczynie odbędzie się wykład najsłynniejszej polskiej niani i dyplomowanego psychologa – Doroty Zawadzkiej, która współtworzy program wychowawczy żłobka.

Wykład „Żłobek – najważniejszy pierwszy krok” ma pokazać rodzicom, jak ważną rolę w rozwoju małego człowieka stanowi odpowiednie podejście do wychowania i edukacji. Ma ono dostarczyć informacji o tym, jak pobudzać jego kreatywność i wspierać codzienny rozwój poprzez zabawy i wspólne spędzanie czasu.

Wykład jest niepowtarzalną szansą, aby skorzystać z unikatowej wiedzy Doroty Zawadzkiej - autorki licznych poradników i programów edukacyjnych, która po swoim wystąpieniu odpowie na wszystkie nurtujące rodziców pytania. To godzinna, darmowa dawka praktycznych porad, a także możliwość zadania własnych pytań Dorocie Zawadzkiej.

Jako wieloletni ekspert w sprawach edukacyjnych i popularyzatorka wychowania opartego na wartościach i wzajemnym szacunku, Dorota Zawadzka wspiera również swoim doświadczeniem nowopowstały żłobek „Little Giants – Mali Giganci”, gdzie współtworzyła program dydaktyczny. Zakłada on m.in. codzienne wykorzystanie języka angielskiego, a także stosowanie aktywnych form edukacji rozwijających spostrzegawczość oraz pamięć słuchową i wzrokową dzieci.

- Żłobek Little Giants – Mali Giganci w Pszczynie to w pełni profesjonalny projekt, przewidujący oprócz zadań opiekuńczych, realizację celów wychowawczych oraz edukacyjnych. Towarzyszące dzieciom codzienne zabawy z językiem angielskim z całą pewnością przyczynią się do lepszego i bardziej naturalnego poznania tej niezbędnej w dzisiejszym świecie umiejętności” – rekomenduje Dorota Zawadzka.

Little Giants – Mali Giganci to miejsce, w którym dzieci mogą czuć się jak w domu. – Głęboko wierzymy, że każde dziecko otoczone właściwą opieką to mały człowiek o wielkim potencjale, który każdego dnia staramy się rozwijać. Dbamy o szczęście i zadowolenie naszych małych podopiecznych, a także pośrednio spokój ich rodziców, o czym może przekonać się każdy, kto odwiedzi naszą placówkę– podsumowuje Elżbieta Walusza, dyrektor żłobka.

Atutem żłobka jest również fakt, iż wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu i uwzględniają zbilansowaną dietę podopiecznych. A także piękne i kolorowe wnętrza, przygotowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dzieci.

Godziny otwarcia placówki (od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-17.30 są przyjazne dla dzieci i dostosowane do potrzeb rodziców. Zapisy do żłobka już trwają, o przyjęciu do placówki decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest limitowana. Informacji szczegółowych udziela Elżbieta Walusza, dyrektor żłobka (mail: elzbieta.walusza@maligiganci.eu, telefon: 518 620 631). Bieżące informacje dotyczące miejsca można znaleźć na https://www.facebook.com/maligiganci.eu/. Żłobek mieści się przy ul. Biskupa Bednorza 1 w Pszczynie.

Udział w wykładzie Doroty Zawadzkiej jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy napisać maila na adres: elzbieta.walusza@maligiganci.eu, polubić https://www.facebook.com/maligiganci.eu/, udostępnić informację o wydarzeniu na swoim profilu na FB. Uwaga zostały ostatnie miejsca na wykład, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

jack

T G+ F

Zobacz także

Nowy żłobek w Pszczynie
Nowy żłobek w Pszczynie
Będzie więcej miejsc w żłobkach
Będzie więcej miejsc w żłobkach
Dokument "Tajemnica Ojca Pio" w Pawłowickim GOK-u
Dokument "Tajemnica Ojca Pio" w Pawłowickim GOK-u
Plebiscyt na Wolontariusza Roku Gminy Pszczyna
Plebiscyt na Wolontariusza Roku Gminy Pszczyna
Weekendowy rozkład jazdy
Weekendowy rozkład jazdy
Są jeszcze bilety na drugi niedzielny pokaz "Bajki na niepogodę"
Są jeszcze bilety na drugi niedzielny pokaz "Bajki na niepogodę"
Już jutro w Suszcu Mistrzostwa Śląska w Kolarstwie Przełajowym
Już jutro w Suszcu Mistrzostwa Śląska w Kolarstwie Przełajowym

Komentarze:

Magdalena 2016-05-16 godz. 14:02
Bardz interesujący wykład. Polecam. Pani Zawadzką trafia w sedno sprawy i to nie wszystkim się podoba.
hoken 2016-05-11 godz. 20:28
Taka z niej niania jak z koziej d..y ser
treść:
autor:

SQL: 18