fot. KPP Pszczyna

Śmiertelnie pobił ojca. Po powrocie z więzienia pobił matkę

Powiat07.09.2017, 10:26

Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 43-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego. Zatrzymanemu przez policjantów mężczyźnie zarzuca się pobicie swojej matki. Podejrzany działał w warunkach powrotu do przestępstwa. Kilka lat wcześniej ze skutkiem śmiertelnym pobił swojego ojca. Teraz o jego losie będzie decydował sąd i prokurator. 43-latek musi liczyć się z tym, że ponownie trafi za kratki.

Agresywne zachowanie 43-latka wobec matki nasiliło się w tym roku. Mężczyzna po opuszczeniu w zeszłym roku zakładu karnego swoje frustracje wyładowywał na matce. Wyzwiska, obelgi i wulgaryzmy stawały się coraz częstsze w domu kobiety.

Apogeum agresji jej syna nastąpiło w tym roku, kiedy rozpoczął stosować wobec niej przemoc fizyczną. Początkowo zadowalał się upokarzaniem matki, popychaniem jej i szarpaniem. Wówczas jego zmienność nastrojów nie miała jeszcze tak dużego natężenia. Aż do minionej niedzieli.

Tego dnia odważył się podnieść na nią rękę. Bił ją po głowie pięściami i pustymi butelkami po piwie, a kiedy bezbronna leżała na podłodze kopał ją po całym ciele i dusił. Kobieta z licznymi obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

Jej syn został natomiast zatrzymany przez pszczyńskich policjantów. Mężczyzna działał w warunkach powrotu do przestępstwa. Wczoraj został doprowadzony do sądu, który uwzględnił wniosek prokuratora o tymczasowe aresztowanie.

Teraz domowy oprawca najbliższe miesiące spędzi za kratkami. Musi się także liczyć z tym, że za popełnione przestępstwo wobec rodzicielki wróci do więzienia.
KPP Pszczyna

pako

T G+ F

Zobacz także

Nietrzeźwy prowadził samochód pomimo półrocznego zakazu
Nietrzeźwy prowadził samochód pomimo półrocznego zakazu
Nowe auta dla śląskiej policji. Dwa trafiły do Pszczyny
Nowe auta dla śląskiej policji. Dwa trafiły do Pszczyny
Czas na emeryturę
Czas na emeryturę
Ucieszą plażowiczów, zwalczą sinice?
Ucieszą plażowiczów, zwalczą sinice?

Komentarze:

zyga 2017-09-08 godz. 11:06
Następny w kolejce może być wyrozumiały sędzia dla tego dziada .....
treść:
autor:

SQL: 18