fot. KPP Pszczyna

Śmiertelnie pobił ojca. Po powrocie z więzienia pobił matkę

Powiat07.09.2017, 10:26

Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 43-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego. Zatrzymanemu przez policjantów mężczyźnie zarzuca się pobicie swojej matki. Podejrzany działał w warunkach powrotu do przestępstwa. Kilka lat wcześniej ze skutkiem śmiertelnym pobił swojego ojca. Teraz o jego losie będzie decydował sąd i prokurator. 43-latek musi liczyć się z tym, że ponownie trafi za kratki.

Agresywne zachowanie 43-latka wobec matki nasiliło się w tym roku. Mężczyzna po opuszczeniu w zeszłym roku zakładu karnego swoje frustracje wyładowywał na matce. Wyzwiska, obelgi i wulgaryzmy stawały się coraz częstsze w domu kobiety.

Apogeum agresji jej syna nastąpiło w tym roku, kiedy rozpoczął stosować wobec niej przemoc fizyczną. Początkowo zadowalał się upokarzaniem matki, popychaniem jej i szarpaniem. Wówczas jego zmienność nastrojów nie miała jeszcze tak dużego natężenia. Aż do minionej niedzieli.

Tego dnia odważył się podnieść na nią rękę. Bił ją po głowie pięściami i pustymi butelkami po piwie, a kiedy bezbronna leżała na podłodze kopał ją po całym ciele i dusił. Kobieta z licznymi obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

Jej syn został natomiast zatrzymany przez pszczyńskich policjantów. Mężczyzna działał w warunkach powrotu do przestępstwa. Wczoraj został doprowadzony do sądu, który uwzględnił wniosek prokuratora o tymczasowe aresztowanie.

Teraz domowy oprawca najbliższe miesiące spędzi za kratkami. Musi się także liczyć z tym, że za popełnione przestępstwo wobec rodzicielki wróci do więzienia.
KPP Pszczyna

pako

T G+ F

Zobacz także

Ma dwa tygodnie prawo jazdy i doprowadził do kolizji
Ma dwa tygodnie prawo jazdy i doprowadził do kolizji
Jechała ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym
Jechała ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym
Ostatni weekend pszczyńskiego lodowiska
Ostatni weekend pszczyńskiego lodowiska

Komentarze:

zyga 2017-09-08 godz. 11:06
Następny w kolejce może być wyrozumiały sędzia dla tego dziada .....
treść:
autor:

SQL: 18