(fot. UM)

Najpiękniejsza Domówka Świata WOŚP w Łące!

Pszczyna21.07.2020, 16:22

Przez trzy dni, od 30 lipca do 1 sierpnia, na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące można będzie obejrzeć i posłuchać Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i festiwalu Pol’and’Rock. W sąsiedztwie plaży postawiony zostanie olbrzymi telebim i kilka mniejszych ekranów, na których zobaczymy koncerty!

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival po raz pierwszy odbędzie się w formie on-line. To efekt trwającej w Polsce i na świecie pandemii koronawirusa. I choć wydarzenie przeniesie się do sieci, to wcale nie oznacza, że zabraknie na nim gwiazd. Fani rocka, metalu i reggae tradycyjnie usłyszą najlepsze kapele! Zagrają między innymi: Jelonek, Renata Przemyk, Acid Drinkers, Raz Dwa Trzy, Enej, Bethel, Big Cyc, Dr Misio, Łydka Grubasa, Farben Lehre, Sidney Polak, Urszula, Ja mmm chyba ściebie, Kwiat Jabłoni, Hunter, Nocny Kochanek i Tabu.

Koncert będzie można oglądać na żywo w wielu miejscach w Polsce. My zachęcamy, aby wspólnie bawić się do orkiestrowego grania na Ośrodku Sportów Wodnych w Łące. Dla gości przygotowany zostanie telebim o przekątnej kilkunastu metrów, a także kilka mniejszych. Na terenie OSW wydzielone zostanie specjalne miejsce z dostępem do gastronomii oraz toalet.

 - W Pszczynie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy hojnie wspieramy każdego roku. Jestem dumny z mieszkańców, że tak ochoczo bierzemy udział w tej  i podobnych inicjatywach, których celem jest pomoc potrzebującym - mówi burmistrz Dariusz Skrobol. - Od wielu lat w geście podziękowania wolontariuszom WOŚP i darczyńcom organizowany jest wielki festiwal muzyczny. Wtedy część pszczynian wybiera się pod scenę osobiście. W tym roku wydarzenie będzie miało inną formę, ale za to zagości w naszej gminie. Zapraszam wszystkich już w czwartek oraz przez dwa kolejne wieczory do Łąki, na teren Ośrodka Sportów Wodnych, gdzie wspólnie zobaczymy występy - dodaje.

Wydarzenie w Łące odbędzie się z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa i higieny, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. Liczba miejsc będzie ograniczona.

Organizatorami są: Urząd Miejski w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu, Pszczyńskie Centrum Kultury.

(źródło: UM)

KK

T G+ F

Zobacz także

Starosta przekazała na licytację WOŚP kapelusz z
Starosta przekazała na licytację WOŚP kapelusz z "Bajki na niepogodę"
Podziękowali za zaangażowanie w WOŚP
Podziękowali za zaangażowanie w WOŚP
Limity pasażerów w transporcie publicznym
Limity pasażerów w transporcie publicznym
Akcja ” Podziel się krwią w wakacje”
Akcja ” Podziel się krwią w wakacje”
Kolejni ozdrowieńcy w powiecie
Kolejni ozdrowieńcy w powiecie
Wstrzymano przyjęcia do hospitalizacji w pszczyńskim szpitalu
Wstrzymano przyjęcia do hospitalizacji w pszczyńskim szpitalu

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18