Najnowsza część sagi „Zmierzch” – „Zaćmienie”

21.06.2010, 10:46

Artykuł sponsorowany

Wkrótce rusza akcja przedsprzedaży biletów na
Każdy, kto między 21 a 29 czerwca zakupi bilet na „Zaćmienie” („Eclipse”), dostanie od Cinema City prezent!


Wyjątkowy zestaw naklejek z bohaterami filmu! To niepowtarzalna okazja, aby ulubione wizerunki Edwarda (Robert Pattinson), Belli (Kristen Stewart) i Jacoba (Taylor Lautner) mieć już zawsze przy sobie. Akcja polowania na bohaterów sagi zaczyna się w poniedziałek, 21 czerwca, w wszystkich kinach Cinema City w Polsce!


„Zaćmienie” to trzecia część bestsellerowej serii książek autorstwa Stephenie Meyer. Serii, która wstrząsnęła światem literackim. Stała się fenomenem kulturowym na skalę światową oraz obiektem fascynacji młodych czytelników i widzów. Ekranizacja trzeciej – przedostatniej – części „Zmierzchu” wyświetlana będzie na ekranach kin Cinema City od 30 czerwca, lecz już teraz fani mogą przypomnieć sobie świat wampirów, który tak ich zachwycił. Wizerunki bohaterów, w postaci naklejek, czekają w każdym kinie CC na wszystkich, którzy zdecydują się na zakup biletów w ramach przedsprzedażowej akcji, organizowanej wraz z Monolithem, dystrybutorem filmu.

Film „Zaćmienie” to widowiskowy i porywający obraz w reżyserii Davida Slade’a, który realizując „30 dni mroku” miał już okazję przenieść widzów do świata wampirów. Tym razem ukazał dalsze losy Belli, Edwarda i Jacoba, którzy ponownie będą musieli zmierzyć się z wielkim niebezpieczeństwem i odeprzeć ataki żądnych zemsty, bezwzględnych wampirów. Amatorzy pełnych wartkiej akcji historii, bogatych w niecodzienne zjawiska i fani bohaterów o nadludzkich zdolnościach z pewnością będą mieli czym nacieszyć oczy. „Zaćmienie” to również wielkie widowisko, bowiem o najwyższą jakość zdjęć zadbał Javier Aguirresarobe, jeden z najbardziej rozchwytywanych operatorów, zdobywca wielu nagród, między innymi Srebrnego Niedźwiedzia.

Premiera filmu „Zaćmienie” przewidziana jest na ostatni dzień czerwca, lecz już od poniedziałku, 21 czerwca, rusza wielkie polowanie na naklejki z wizerunkami głównych bohaterów! Ilość zestawów ograniczona!


CINEMA CITY Bielsko Biała (GeminiPark)

ul. Leszczyńskiego 20
43-300 Bielsko-Biała
Email: bielsko-biala@cinema-city.pl


Rezerwacja telefoniczna:

(33) 485-39-39

akm

T G+ F

Zobacz także

 „Twój na zawsze” w Cinema City
„Twój na zawsze” w Cinema City
„Noc duchów w  Pszczynie”
„Noc duchów w Pszczynie”
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18