Nadwiślan wygrywa w Dankowicach i z Goczałkowicami

25.07.2007, 20:18

Zwycięstwem piłkarzy Nadwiślana Góra zakończył się turniej z okazji świata Pasjonata Dankowice. Co ciekawe oba turniejowe pojedynki podopieczni trenera Bartłomieja Bobli zakończyli dopiero w rzutach karnych.

Najpierw w półfinale spotkali się z Polonią Buenos Aires, później w finale z Cieżkowianką Jaworzno. Oba spotkania zakończyły się bezbramkowymi remisami i dlatego sędzia musiał zarządzić dogrywkę na rzuty karne. W nich za każdym razem górą byli górzanie.

Kolejny test-mecz Nadwiślan rozegrał we wtorek. Tym razem na własnym boisku gościł przedstawiciela klasy A, LKS Goczałkowice. Gospodarze wygrali 2:1, a wynik został już ustalony do przerwy. Dla Nadwiślana bramki zdobywali: Sebastian Idczak oraz Bartłomiej Bobla, zaś dla goczałkowiczan gola strzelił Michał Puchała.

Jak na razie pewne jest, że zespól z Góry wzmocni – oprócz oczywiście grającego trenera Bartłomieja Bobli – Sebastian Idczak z MKS Lędziny. Po najbliższym sparingu z Wawelem Wirek okaże się, czy w rundzie jesiennej barwy zespołu z Góry, będą bronić dwóch młodzieżowców... Wawelu Wirek. Jak powiedział nam Bartłomiej Bobla, po tym meczu powinna się wykrystalizować cała kadra zespołu na nowy sezon.