Motorowerem w mur

19.07.2011, 08:59

Pszczyna

Kierujący motorowerem Kymco, 25- letni mieszkaniec Pszczyny, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy mur.


Do zdarzenia doszło 17 lipca tuż po godz. 4.00 w Pszczynie na ul. Katowickiej. Kierujący pojazdem z ogólnymi obrażeniami głowy pozostał na obserwacji w szpitalu. 22-letni pasażer, również mieszkaniec Pszczyny, po opatrzeniu został zwolniony do domu.

Pobrano krew do badań stanu trzeźwości kierowcy.

Tego samego dnia doszło jeszcze do zdarzenia z udziałem motocykla w Łące przy ul. Turystycznej. O godz. 14.30 kierujący motocyklem Yamaha, 31-letni mieszkaniec Wisły Wielkiej, najprawdopodobniej w wyniku najechania na tył poprzedzającego go samochodu osobowego marki BMW kierowanego przez 37-letniego mieszkańca Jastrzębia Zdroju stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku zderzenia pojazdów pasażerka motocykla, 29-letnia mieszkanka Wisły Wielkiej z ogólnymi potłuczeniami ciała została umieszczona w szpitalu na obserwacji.

16 lipca we Frydku na ul. Miodowej kierujący motorowerem Romet, 77- letni mieszkaniec Góry, w czasie włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej zderzył się z Fiatem 126 p kierowanym przez 45-letnia mieszkankę Frydku. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna został odwieziony do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi w chwili zdarzenia. (źródło: KPP Pszczyna)ram

T G+ F

Zobacz także

Motorowerem w opla
Motorowerem w opla
Koncert Hengelo w Pawłowicach
Koncert Hengelo w Pawłowicach
Nowe władze w pawłowickiej oświacie
Nowe władze w pawłowickiej oświacie
Widowisko muzyczno-multimedialne Rapsodia Śląska na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Widowisko muzyczno-multimedialne Rapsodia Śląska na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18