Moich pierwszych 10 000 zdjęć - kurs dla początkujących

Pszczyna09.09.2017, 12:48

W październiku Pszczyńskie Centrum Kultury organizuje kurs fotografii pod hasłem „Moich pierwszych 10 000 zdjęć – kurs dla początkujących”.

Zajęcia skierowane będą dla osób chcących poszerzyć wiedzę o swoich  aparatach fotograficznych, poznać tajniki robienia dobrych, ciekawych i  intrygujących zdjęć oraz spotkać innych pasjonatów fotografii.  PCK-ul zaprasza chętnych zarówno z lustrzankami, kompaktami czy bezlusterkowcami… Nie ważne, jaki posiadacie sprzęt, przekazywana wiedza jest uniwersalna i przyda się każdemu fotoamatorowi.

Program cotygodniowych półtoragodzinnych zajęć podzielony jest na dwa segmenty. Pierwszy to teoria, drugi praktyka wraz z oceną zrobionych zdjęć. Przewidziane są też ćwiczenia w plenerze, będące okazją do uwolnienia swojej kreatywności. Cały kurs składać się będzie z 14 spotkań.

Zajęcia poprowadzi animator fotografii Anita Nowak, pasjonatka fotografii w szerokim tego słowa znaczeniu. Na zajęcia trzeba przynosić w pełni naładowane aparaty fotograficzne oraz pustą kartę pamięci.

Pszczyńskie Centrum Kultury zaprasza od października, we wtorki o godz. 18.00.

UWAGA! Bezpłatna lekcja pokazowa odbędzie się 3 października o godz. 18.00. Chętni  uczestnicy  niech wezmą  ze sobą aparaty fotograficzne oraz ok. 10 zdjęć w formie elektronicznej lub drukowanej, które chcieliby pokazać i omówić.

jack

T G+ F

Zobacz także

PCK-ul ogłasza nabór mażoretek
PCK-ul ogłasza nabór mażoretek
Od sierpnia imprezy plenerowe już na nowej scenie
Od sierpnia imprezy plenerowe już na nowej scenie
Goczałkowice wspierają szpital
Goczałkowice wspierają szpital
Nowa pracownia językowa w Warszowicach
Nowa pracownia językowa w Warszowicach

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18