Kompletnie pijany na motocyklu. Zatrzymali go mieszkańcy

Wola12.09.2017, 14:01

45-letni motocyklista, kierowca hondy stworzył bardzo duże zagrożenie, kiedy przejeżdżał przez centrum Woli mając w organizmie blisko 3,5 promila alkoholu. Reakcja przypadkowych świadków i szybka interwencja policjantów z pewnością pozwoliły uniknąć drogowej tragedii.

Wczoraj, po godz. 13.00 dyżurny pszczyńskiej komendy odebrał zgłoszenie o próbie ujęcia nietrzeźwego motocyklisty. Z przekazanych informacji wynikało, że to świadkowie drogowych wyczynów kierowcy hondy postanowili uniemożliwić mu dalszą jazdę.

Z uwagi na fakt, że mężczyzna jechał "wężykiem" bardzo uczęszczaną ul. Górniczą w Woli, para postanowiła nie czekać na tragiczny finał, tylko natychmiast działać.

Kiedy interweniujący zastawili motocykliście drogę, wkrótce na miejscu zjawili się mundurowi. Policjanci zastali przy hondzie zgłaszających i kompletnie pijanego 45-latka.

Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Co więcej, jego motocykl nie był dopuszczony do ruchu, a on sam nie posiada uprawnień do kierowania nim i nie wykupił obowiązkowego ubezpieczenia.

Teraz w związku ze swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem, musi liczyć się z surowymi konsekwencjami: wysoką grzywną, zakazem prowadzenia pojazdów oraz karą więzienia.
KPP Pszczyna

 

Reklama

Reklama

pako

T G+ F

Zobacz także

Trzy włamania w Łące
Trzy włamania w Łące
Bus w rowie, bo kierowca chciał ratować zwierzę
Bus w rowie, bo kierowca chciał ratować zwierzę
Z kijami wokół Zbiornika Łąckiego
Z kijami wokół Zbiornika Łąckiego
Fryzjerskie szaleństwo w PZS nr 1
Fryzjerskie szaleństwo w PZS nr 1
Święto Teatru z POPP
Święto Teatru z POPP

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 20