Miasteczko studenckie

02.04.2012, 10:58

Katowice, Pszczyna

W czwartek 22 marca w katowickim kinie Helios odbyła się kolejna odsłona miasteczka studenckiego współorganizowanego przez Pszczyński Klub Nauki i Sztuki.


Tym razem impreza połączona była z „Wieczorem z dobrą książką”. Z tej okazji przed rozpoczęciem miasteczka, wszyscy pasjonaci dobrej książki mogli spotkać się, wysłuchać prelekcji i zabrać głos w dyskusji. Panel dotyczył literatury skandynawskiej, a wszystko to za sprawą prezentowanej „Trylogii policyjnej” Perssona. Impreza odbyła się dzięki wydawnictwu „Czarna Owca”, która patronuje już po raz kolejny temu wydarzeniu. Dzięki temu PKNiS rozlosował ufundowane przez wydawnictwo książki.
Całość zwieńczył film wyświetlony w ramach miasteczka: „Hans Kloss - Stawka większa niż śmierć”. Oprócz atrakcji książkowych ufundowanych przez wydawnictwo „Czarna Owca”, wśród przybyłych uczestników nie zabrakło również innych niespodzianek w postaci rozlosowanych koszulek z Uniwersytetu Śląskiego oraz pysznych przekąsek.

Organizatorami byli: PKNiS, kino Helios w Katowicach, Uniwersytet Śląski, Wydawnictwo „Czarna Owca”, oraz organizacja „Ecid”.

Mirosław Kozik

jack

T G+ F

Galeria

Zobacz także

Miasteczko studenckie w kinie Helios
Miasteczko studenckie w kinie Helios
Wyjazd do Teatru Polskiego na
Wyjazd do Teatru Polskiego na "Makbeta"
Dokument "Tajemnica Ojca Pio" w Pawłowickim GOK-u
Dokument "Tajemnica Ojca Pio" w Pawłowickim GOK-u
Plebiscyt na Wolontariusza Roku Gminy Pszczyna
Plebiscyt na Wolontariusza Roku Gminy Pszczyna
Weekendowy rozkład jazdy
Weekendowy rozkład jazdy

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18