Medal Wojana dla BS w Pawłowicach

23.01.2012, 12:19

Pawłowice

Bank Spółdzielczy w Pawłowicach został laureatem konkursu „Firma z tradycjami”. Nagrodę – Medal Wojana – wręczono tradycyjnie podczas dorocznego Balu Pracodawców.


Nagrodę z rąk wójta gminy Pawłowice, Damian Galuska, 21 stycznia odebrali Monika Harazin, prezes zarządu oraz Eugeniusz Pająk, wiceprezes zarządu.- Medal Wojana jest dla nas dużym zaskoczeniem i satysfakcją jednocześnie – mówi Monika Harazin. - Atutem banku są jego pracownicy oraz połączanie tradycji z nowoczesnością. Myślę, że nie bez znaczenia dla budowania zaufania u naszych klientów jest fakt, że właściciele banku są z terenu gminy Pawłowice. Zarząd działa tu na miejscu, dzięki czemu może szybko podejmować decyzje i dopasowywać działania do potrzeb klientów – podkreśla Monika Harazin. Bank Spółdzielczy w Pawłowicach zatrudnia obecnie 28 pracowników, prowadzi ponad 5 tys. rachunków.

Medal Wojana został wręczony już po raz piaty. Warunek udziału w konkursie „Firma z tradycjami” jest jeden: firma musi istnieć na rynku przynajmniej 30 lat. Nagrodą dla zwycięskiej firmy jest jej promocja w „Racjach Gminnych”, na gminnym portalu internetowym oraz w innych materiałach promocyjnych wydanych w 2012 r. Medal Wojana jest dowodem uznania dla przedsiębiorcy za wkład włożony w rozwój lokalnej przedsiębiorczości oraz promocję gminy Pawłowice.

jack

T G+ F

Zobacz także

Firma rodzinna jest najlepsza
Firma rodzinna jest najlepsza
Dla której firmy Medal Wojana?
Dla której firmy Medal Wojana?
Wielki sukces GKS-u Pniówek
Wielki sukces GKS-u Pniówek
Samorządowcy pytają o czerwoną strefę
Samorządowcy pytają o czerwoną strefę
Nowa nawierzchnia na "Orliku" przy POSiRze
Nowa nawierzchnia na "Orliku" przy POSiRze

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18