Mamy nowego piłkarskiego mistrza!

18.10.2007, 12:09

Znani są już zwycięzcy Powiatowego finału turnieju piłki nożnej 11-osobowej chłopców. Po latach dominacji udało się w końcu zdetronizować piłkarzy reprezentujących Zespół Szkół Ogólnokształcących z Pawłowic.

Nowym piłkarskim mistrzem powiatu pszczyńskiego szkół ponadgimnazjalnych została drużyna LO im. Chrobrego z Pszczyny! W ścisłym finale (grały trzy zespoły, które okazały się najlepsze w swoich grupach eliminacyjnych) piłkarze „Chrobrego” zremisowali 2:2 z ZSO Pawłowice oraz wygrali 4:1 z Zespół Szkół Samochodowych z Pszczyny.W trzecim meczu „Samochodówka” pokonała pawłowiczan, dzięki czemu zajęła w turnieju drugie miejsce.

Turniej finałowy odbył się na boisku Orłów Mirosława K. (fot. Marcin Bienioszek)