Liga na „małych boiskach”: Mecze na szczycie

09.10.2007, 13:00

Podczas ostatniej kolejki w ligach na „małych boiskach” doszło do kilku ciekawych pojedynków. Takich, o których można powiedzieć, na szczycie tabeli.

W dziewiątej kolejce Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej naprzeciw siebie stawały zespoły z czołówki tabeli: Cadi-Car i Mieszko oraz Elka Team i Profi M-Tec. W pierwszym ze spotkań wysoką wygrane 4:1 zanotowali „Samochodziarze”. Co ciekawe wynik ustalony został już do przerwy.

Drugi pojedynek zakończył się remisem 3:3, mimo że beniaminek prowadził do przerwy 2:0. Liderem tabeli jest jednak ATS Jakub, który zainkasował komplet punktów w meczu z DeJaVu.

W siódmej kolejce Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Futsalu na przeciw siebie stanął lider (Podrex) i wicelider (Cadi-Car). Spotkanie to zakończyło się podziałem punktów, a jako swój mecz wygrała Ełka wszystkie trzy drużyny mają teraz po 16 oczek. Jedno mniej ma z kolei Termex.

Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań w obu amatorskich ligach piłkarskich.

IX kolejka PALP
ATS Jakub – DeJaVu 6:3 (2:2)

Gole: Jacek Banet (3), Grzegorz Drzyzga, Szymon Miczek, Łukasz Jarczok (Jakub) oraz Laurencjusz Krzystolik (3, DeJaVu)

FC Podstarzyniec – ZRB/Sz.B. 0:3 (0:2)