Lekcje języka angielskiego dla przedszkolaków

24.05.2012, 14:53

Pszczyna

16 maja uczniowie klasy II B III LO w Pszczynie, o profilu europejsko-lingwistycznym, wraz z nauczycielką języka angielskiego, Bogusławą Wroną, odwiedziła dzieci z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie.


Ich celem było przeprowadzenie lekcji w języku angielskim, a była to już czwarta lekcja z cyklu. Uczniowie, podzieleni na cztery 3-4 osobowe grupy, poprzez wspólną zabawę przybliżali dzieciom elementy języka angielskiego.
Tematem majowego spotkania była rodzina. Przedszkolaki uczyły się słówek związanych z rodziną i ich pupilami oraz piosenki. Wspólnie z uczniami każde dziecko wykonało kukiełkę z podobiznami swoich rodziców. Była to nie tylko świetna zabawa, ale i duże wyzwanie szczególnie dla 3-latków. Gry i różne zabawy umiliły wszystkim dzieciakom czas. Nie obyło się oczywiście bez niespodzianki. Każdy maluch otrzymał mały smakołyk. Zarówno przedszkolaki jak i uczniowie świetnie się bawili i miło spędzali czas. Dzieci poprzez zabawę szlifowały język angielski, a uczniowie naszego liceum zdobyli nowe doświadczenie.

W lekcji wzięli udział: Patrycja Ruman, Karolina Grzyb, Natalia Bortnowska, Małgorzata Mrugacz, Nikodem Łyp, Jędrzej Tomża, Kornelia Łebecka, Sabina Czembor, Emilia Szopa, Joanna Stachowiak, Simona Drzyzga, Karolina Gąsiorek i Judyta Niedźbała.

Bardzo dziękujemy dyrekcji i gronu pedagogicznemu za ciepłe i pełne serdeczności przyjęcie. Na stronie internetowej naszej szkoły możecie zobaczyć zdjęcia oraz filmiki z naszego spotkania. Serdecznie zapraszamy.

Uczniowie klasy II B III LO z nauczycielem języka angielskiego

jack

T G+ F

Zobacz także

Wielki Test Języka Angielskiego
Wielki Test Języka Angielskiego
Dzień Języka Angielskiego
Dzień Języka Angielskiego
Ograniczenia odwiedzin w pszczyńskim szpitalu
Ograniczenia odwiedzin w pszczyńskim szpitalu
Z centrum przesiadkowego do Niemiec, Anglii i Francji
Z centrum przesiadkowego do Niemiec, Anglii i Francji
Znamy program pierwszych pszczyńskich Eko Targów
Znamy program pierwszych pszczyńskich Eko Targów

Komentarze:

77PECC 2015-12-28 godz. 08:31
Angielski został wybrany jako język międzynarodowy, ponieważ jest uważany za najłatwiejszy język wszystkim naukę w dowolnym poziomie, ale nigdy nie mam dość, jeśli nigdy nie staram się mówić to. Preply oferuje Lekcje języka angielskiego http://www.kluczdokariery.pl/twoja-kariera/planowanie-kariery/rozwoj-zawodowy/art,63,jak-zalozyc-start-up-najwazniejsze-porady-i-najczestsze-bledy-.html
treść:
autor:

SQL: 18