Kropla mej duszy - odcienie miłości. Konkurs poetycki

Suszec07.01.2020, 07:01

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do udziału w konkursie poezji twórczości własnej „Kropla mej duszy – odcienie miłości”. Prace można nadsyłać do 14 lutego br.

Konkurs poezji twórczości własnej organizowany jest z myślą o rozwijaniu twórczości poetyckiej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych województwa śląskiego, a także w celu pobudzenia zamiłowania do poezji, jako dziedziny sztuki.

Poprzez zorganizowanie konkursu organizatorzy chcą zachęcić do odkrywania siebie oraz postrzegania otaczającego świata i ludzi w szerszym, bardziej emocjonalnym kontekście.

Prace będą oceniane w 3 kategoriach wiekowych: dzieci w wieku 10 – 12 lat, młodzież 13 – 15 lat, młodzież od 16 roku życia i dorośli. Konkurs adresowany jest dla tylko dla mieszkańców województwa śląskiego.

Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie dwa, nigdzie dotąd niepublikowane utwory poetyckie w formie maszynopisu (nie dopuszczamy prac napisanych ręcznie) o dowolnej tematyce, podpisane imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem.

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-19:30. Kontakt: e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew.19.

(źródło: GOK Suszec)

KK

T G+ F

Zobacz także

Iść w stronę słońca... Powraca
Iść w stronę słońca... Powraca "Poezja i muzyka pod 13" w Pszczyńskim Centrum Kultury
Pszczyńskie Obchody Roku Herberta!
Pszczyńskie Obchody Roku Herberta!
14-letnia Emilka z Tychów ma guza mózgu - potrzebuje naszej pomocy!
14-letnia Emilka z Tychów ma guza mózgu - potrzebuje naszej pomocy!
Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie
Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18