Kropla mej duszy - odcienie miłości. Konkurs poetycki

Suszec07.01.2020, 07:01

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do udziału w konkursie poezji twórczości własnej „Kropla mej duszy – odcienie miłości”. Prace można nadsyłać do 14 lutego br.

Konkurs poezji twórczości własnej organizowany jest z myślą o rozwijaniu twórczości poetyckiej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych województwa śląskiego, a także w celu pobudzenia zamiłowania do poezji, jako dziedziny sztuki.

Poprzez zorganizowanie konkursu organizatorzy chcą zachęcić do odkrywania siebie oraz postrzegania otaczającego świata i ludzi w szerszym, bardziej emocjonalnym kontekście.

Prace będą oceniane w 3 kategoriach wiekowych: dzieci w wieku 10 – 12 lat, młodzież 13 – 15 lat, młodzież od 16 roku życia i dorośli. Konkurs adresowany jest dla tylko dla mieszkańców województwa śląskiego.

Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie dwa, nigdzie dotąd niepublikowane utwory poetyckie w formie maszynopisu (nie dopuszczamy prac napisanych ręcznie) o dowolnej tematyce, podpisane imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem.

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-19:30. Kontakt: e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew.19.

(źródło: GOK Suszec)

KK

T G+ F

Zobacz także

Iść w stronę słońca... Powraca
Iść w stronę słońca... Powraca "Poezja i muzyka pod 13" w Pszczyńskim Centrum Kultury
Pszczyńskie Obchody Roku Herberta!
Pszczyńskie Obchody Roku Herberta!
Dron sprawdzał czym palą mieszkańcy Pszczyny
Dron sprawdzał czym palą mieszkańcy Pszczyny
Zakończyła się przebudowa ulicy Krasińskiego
Zakończyła się przebudowa ulicy Krasińskiego
Sytuacja epidemiologiczna w powiecie
Sytuacja epidemiologiczna w powiecie

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18