"kROCK do przodu" dla Oli

23.08.2006, 21:43

Pszczyna

Za nami koncert charytatywny w kinie Wenus. Teraz czas na drugą część akcji, którą zainicjowali licealiści z "Chrobrego" przy pomocy Stowarzyszenia Omnibus. Cel szczytny - zbierane pieniądze trafią do koleżanki, której rodzina znalazła się w trudnej sytuacji materialnej.


Już 29 sierpnia w namiocie obok Restauracji „Strzelnica u Mikołajca” odbędzie się koncert “kROCK do przodu”. W programie znajdą się występy znanego kabaretu Łowcy.B, a także pszczyńskiej wokalistki, laureatki „Idola”, Alicji Janosz, która zaśpiewa przy akompaniamencie gitarzysty Jacka Rogalskiego. Zagrają także pszczyńskie zespoły młodzieżowe. Odbędzie się również licytacja wielu ciekawych rzeczy. Dla „łowców” autografów czekają m.in. zdjęcia z podpisem Małgorzaty Foremniak oraz innych gwiazd z serialu "Na dobre i na złe", a do kupienia lub wylicytowania są profesjonalne zdjęcia artystów fotografików, książki, autentyczny kubek z hologramem i autografem z olimpiady w Atenach oraz "Błękitny Anioł" (symbol akcji).

Organizatorzy akcji poprzeczkę zawiesili wysoko: muszą zebrać 6,500 zł. I tylko od nas wszystkich zależy czy akcja zakończy się powodzeniem. Jak przyznają koledzy, Ola - dziewczyna, której chcą pomóc, to osoba o wielkim sercu, sama udziela się charytatywnie.
Wstęp na koncert wynosi 10 zł. Początek o godzinie 16.00.

Oto apel licealistów i Omnibusa: "Pomóż nam i dorzuć swoje przysłowiowe "5 groszy" na akcję „OLA”! Może akurat Twoje 5 groszy uratuje los małego dziecka, albo nie dopuści do eksmisji rodziny „OLI”?... Nie przegap szansy zrobienia czegoś wspaniałego! W zamian gwarantujemy wyśmienitą zabawę!

ez

T G+ F

Zobacz także

Drugi kROCK
Drugi kROCK
Koncert „kROCK do przodu” za nami
Koncert „kROCK do przodu” za nami
Zakaz spalania liści i innych odpadów zielonych na posesjach. Co z nimi zrobić?
Zakaz spalania liści i innych odpadów zielonych na posesjach. Co z nimi zrobić?
gorący temat
Kontenery na liście w Pszczynie. Zobacz lokalizacje
Kontenery na liście w Pszczynie. Zobacz lokalizacje

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18