Art. spons. Konkurs w OSK Krzempek!

Pszczyna11.09.2017, 11:34, aktualizacja: 11:37

„Kierowco! Dbaj o bezpieczeństwo na drodze!” to przewodnie hasło konkursu zorganizowanego przez Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzempek, w którym główną nagrodą jest opłacenie pierwszego egzaminu państwowego (teoretycznego i praktycznego) w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które zapisały się na kurs prawa jazdy kat. „AM”, „A1”, „A2”, „A”, „B”, „BE” w punkcie OSK Krzempek w Pszczynie w terminie od 1 sierpnia 2017 r. lub zapiszą się do 29 września 2017 r.

Zadaniem wszystkich uczestników będzie wykonanie zdjęcia interpretującego hasło przewodnie konkursu oraz przesłanie go na adres e-mail: oskpszczyna@wp.pl (w treści należy wpisać tytuł zdjęcia, imię, nazwisko oraz nr telefonu) do 2 października 2017 r.

Nagrodą za najlepsze zdjęcie jest opłacenie pierwszego egzaminu państwowego (teoretycznego i praktycznego) oraz płyta z testami egzaminacyjnymi dla osoby, która zapisała się na wyżej wymienione kategorie kursu prawa jazdy.

Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony 4 października 2017 r. na facebook’owym profilu OSK Krzempek: www.facebook.com/moskrzempek

Poniżej do pobrania regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje. 

1. Regulamin Konkursu OSK Krzempek

2. OSK Krzempek (konkurs) 

Pszczyna, ul. Kopernika 14, tel. 512 246 250

www.oskrzempek.pl

T G+ F

Zobacz także

Otwarta Strefa Aktywności w Woli: będą siłownia i strefa relaksu
Otwarta Strefa Aktywności w Woli: będą siłownia i strefa relaksu
Najmłodsi świętowali Dzień Dziecka z mundurem
Najmłodsi świętowali Dzień Dziecka z mundurem
Czas na emeryturę
Czas na emeryturę
Ucieszą plażowiczów, zwalczą sinice?
Ucieszą plażowiczów, zwalczą sinice?
SQL: 16