Konkurs! Pszczyńska na wakacjach...

Powiat03.07.2019, 11:09

Drodzy czytelnicy, drodzy internauci! Redakcja "Gazety Pszczyńskiej" oraz portalu pszczynska.pl co dwa tygodnie rozdaje trzy wejściówki do jednego z najbardziej profesjonalnych parków linowych na Śląsku!

Runway Concept znajdujący się w Goczałkowicach-Zdroju zapewnia świetną i bezpieczną zabawę, dzięki czterem trasom o różnych poziomach trudności. Wyjątkowa przygoda i uzdrowiskowi klimat z pewnością zadowolą małych, jak i dużych sympatyków aktywnego wypoczynku. 

Co należy zrobić, aby wygrać wejściówki? To bardzo proste! Wystarczy, że zrobicie sobie zdjęcie z najnowszym numerem "Gazety Pszczyńskiej" w wakacyjnej scenerii, dodacie je na swój profil na Facebooku lub Instagramie i oznaczycie w nim nasz fanpage. Vouchery trafią w ręce trzech pierwszych osób, których posty pojawią się na naszej stronie. A zatem do dzieła! Z niecierpliwością czekamy na ciekawe zdjęcia!

Osoby nieposiadające profilu w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), chcące wziąć udział w naszym wakacyjnym konkursie, prosimy o przesyłanie zdjęć do redakcji „Gazety Pszczyńskiej” drogą mailową na adres redakcja@pszczynska.pl lub pocztą na adres 43-200 Pszczyna, ul. Wodzisławska 36B. Spośród nadesłanych fotografii redakcja w drodze losowania wyłoni również trzech zwycięzców konkursu. Nagrodzone zdjęcia zostaną opublikowane na naszym fanpage’u na Facebooku. Zapraszamy do zabawy!

Swoje zdjęcia oznacz tutaj: 

facebook.com/Gazeta-Pszczyńska    |    instagram.com/gazetapszczynska

KK

T G+ F

Zobacz także

gorący temat
Cudze chwalicie, swego nie znacie!
Cudze chwalicie, swego nie znacie!
Dzieci z Pszczyny pojechały na „Wakacje z Muszkieterami”
Dzieci z Pszczyny pojechały na „Wakacje z Muszkieterami”
Zakaz spalania liści i innych odpadów zielonych na posesjach. Co z nimi zrobić?
Zakaz spalania liści i innych odpadów zielonych na posesjach. Co z nimi zrobić?
gorący temat
Kontenery na liście w Pszczynie. Zobacz lokalizacje
Kontenery na liście w Pszczynie. Zobacz lokalizacje
Pszczyńskie szkoły: miesiąc z podwójnym rocznikiem
Pszczyńskie szkoły: miesiąc z podwójnym rocznikiem

Komentarze:

Ansta 2019-07-30 godz. 22:06
i to jest konkretna Redakcja, i konkretny portal informacyjny z Pszczyny!
seniorka 2019-07-02 godz. 09:43
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w konkursie seniorom.
Redakcja 2019-07-01 godz. 12:45
Osoby nieposiadające profilu w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), chcące wziąć udział w naszym wakacyjnym konkursie, prosimy o przesyłanie zdjęć do redakcji „Gazety Pszczyńskiej” drogą mailową na adres redakcja@pszczynska.pl lub pocztą na adres 43-200 Pszczyna, ul. Wodzisławska 36B. Spośród nadesłanych fotografii redakcja w drodze losowania wyłoni również trzech zwycięzców konkursu. Nagrodzone zdjęcia zostaną opublikowane na naszym fanpage’u na Facebooku. Zapraszamy do zabawy!
seniorka 2019-07-01 godz. 08:38
Witam. A co ze starszymi ludźmi ,którzy by też chcieli wygrać wejściówkę i pójść z wnukami a nie mają facebooka ? Pozdrawiam redakcję.
Gryfna Rodzinka 2019-06-29 godz. 23:05
Fajny konkurs :) Wyruszamy szukać sympatycznych miejsc i za tydzień zamieszczamy zdjęcia!!!
treść:
autor:

SQL: 18