Konkurs fotograficzny: teraz mobilizujcie znajomych!

Pszczyna21.08.2017, 11:26

Dziękujemy za udział w naszej zabawie! Teraz mobilizujcie swoich znajomych! Od liczby polubień pod waszymi zdjęciami zależy to, jakie nagrody wygracie.

Podczas Dni Pszczyny, w niedzielę, zapraszaliśmy naszych czytelników, mieszkańców Pszczyny i turystów do udziału w konkursie „Gazety Pszczyńskiej” i portalu pszczynska.pl. Wystarczyło przyjść do naszego stoiska, a my wykonaliśmy Wam zdjęcie z naszym logotypem.

Zdjęcia już znajdziecie na facebook'owym profilu „Gazety Pszczyńskiej”. Musicie zdobyć jak największą liczbę polubień pod zdjęciem, na którym się znajdujecie. Zdjęcia możecie udostępniać na Waszych profilach!

Osoby, które zdobędą największą liczbę polubień wygrają trzy- oraz dwudniowy pobyt w pensjonacie „Maria”, położonym w samym sercu Szczyrku! Ci z Was, którzy znajdą się na zdjęciach z kolejnymi liczbami polubień wygrają jazdy próbne najnowszymi modelami BMW, ufundowane przez BMW Sikora, biżuterię ufundowaną przez firmę „Janosz Jubiler” z Tychów, podwójne zaproszenia do Skansenu Zagroda Wsi Pszczyńskiej i Pokazowej Zagrody Żubrów, ufundowane przez Agencję Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, słodkie upominki przygotowane przez Piekarnię-Cukiernię „Nowak” z Brzeźc oraz gadżety promocyjne ufundowane przez Urząd Miejski i Starostwo Powiatowe w Pszczynie.

Zabawa trwa do poniedziałku, 28 sierpnia, do godz. 10.00. Do tego czasu możecie zbierać polubienia Waszych zdjęć.

Zdjęcia dostępne są na Facebooku - TUTAJ.

 

Sponsorzy nagród:

 

pako

T G+ F

Zobacz także

gorący temat
Kombii, Chylińska i Czerwone Gitary na Dniach Pszczyny!
Kombii, Chylińska i Czerwone Gitary na Dniach Pszczyny!
Konkurs na Dni Pszczyny unieważniony. Co z imprezą?
Konkurs na Dni Pszczyny unieważniony. Co z imprezą?
Z kijami wokół Zbiornika Łąckiego
Z kijami wokół Zbiornika Łąckiego
Fryzjerskie szaleństwo w PZS nr 1
Fryzjerskie szaleństwo w PZS nr 1
Święto Teatru z POPP
Święto Teatru z POPP

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18