Komunikat dla pracowników szpitala

Powiat23.05.2018, 12:40

Starosta pszczyński, Paweł Sadza, zaprasza pracowników szpitala na rozmowy.

Szanowni Państwo!

Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach zapowiedział, że jeszcze w tym tygodniu ogłosi rokowania w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej na leczenie szpitalne na obszarze powiatu pszczyńskiego. To kluczowa decyzja, od której zależy finansowanie, czyli dalsze istnienie pszczyńskiego szpitala.

Do rokowań przystąpi powiatowa jednostka zarejestrowana właśnie przez wojewodę śląskiego jako podmiot wykonujący działalność leczniczą – Szpital Powiatowy w Pszczynie. Dlatego rozpoczynamy rozmowy w Starostwie Powiatowym w Pszczynie ze wszystkimi osobami, które zadeklarowały chęć podjęcia pracy w nowym Szpitalu Powiatowym. W najbliższych dniach zostaniecie Państwo poinformowani o terminach spotkań w pszczyńskim starostwie.

Podczas rozmów ustalane będą warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia. Konieczne będzie także uzupełnienie danych o kwalifikacjach zawodowych wymaganych do portalu świadczeniodawcy NFZ. Dlatego prosimy o zabranie ze sobą ORYGINAŁÓW dokumentów poświadczających kwalifikacje zawodowe.

Ponieważ na złożenie oferty są tylko dwa tygodnie, musimy spotkać się z Państwem w możliwie najszybszym terminie. Dziękuję za zrozumienie sytuacji i akceptację terminów spotkań w starostwie.

Starosta pszczyński
Paweł Sadza

jack

T G+ F

Zobacz także

Powiat daje 900 tys. zł na audyt w szpitalu
Powiat daje 900 tys. zł na audyt w szpitalu
Od sierpnia prawie 6 tys. pacjentów w szpitalu
Od sierpnia prawie 6 tys. pacjentów w szpitalu
Biegaj z Aktywną Pszczyną
Biegaj z Aktywną Pszczyną
Zaginął 43-letni mieszkaniec Pszczyny
Zaginął 43-letni mieszkaniec Pszczyny

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18