(fot.UM)

Kilkaset osób wzięło udział w Pszczyńskiej Grze Online

Pszczyna26.05.2020, 19:54

Od 10 maja przez kilkanaście dni kilkaset osób bawiło się w ramach Pszczyńskiej Gry Online „Książęce Fakty i Plotki”. Zabawa była bardzo emocjonująca do samego końca, a zwycięzców wyłoniły dopiero dogrywki.

Pszczyńska Gra Online pod hasłem „Książęce Fakty i Plotki” to fabularna gra online, w której uczestnicy zamienili się w dziennikarzy sprzed 100 lat. Każdego dnia na stronie gry publikowane były ciekawostki z życia księżnej Daisy i towarzyszyły im różne zadania. Udział w grze był bezpłatny i dostępny dla wszystkich chętnych bez limitu graczy.

Zainteresowanie zabawą było olbrzymie. Udział w niej wzięło kilkaset osób w ponad 100 zespołach! Taka frekwencja cieszy, zwłaszcza że w formie gry internetowej zorganizowana została po raz pierwszy. A jak zacięta była rywalizacja niech świadczy fakt, że wygranych udało się wyłonić dopiero po dwóch tygodniach i kilku dogrywkach.

- Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim za udział w zabawie. Tegoroczna edycja była wyjątkowa i tym bardziej cieszy mnie jej popularność. Mam nadzieję, że już w przyszłym roku będziemy mogli się spotkać osobiście podczas Nocnej Książęcej Gry Miejskiej - mówi Dariusz Skrobol, burmistrz Pszczyny.

Organizatorami zabawy byli: Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury, Silesia Events oraz grupa kilkunastu instytucji i osób, które na co dzień zajmują się promocją Pszczyny oraz popularyzacją wiedzy o księżnej Daisy Hochberg von Pless.

(źródło: UM)

KK

T G+ F

Zobacz także

Szansa na remont świetlic w 3 szkołach w gminie Pszczyna - konkurs
Szansa na remont świetlic w 3 szkołach w gminie Pszczyna - konkurs "Się gra się ma... Bezpieczny Playroom!"
Pszczyna: Historia zamknięta w biogramach
Pszczyna: Historia zamknięta w biogramach
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18