Kilka niespodzianek w Pucharze Polski

29.08.2007, 15:00

Wyeliminowanie Sokoła Wola przez Leśnik Kobiór oraz Ogrodnika Cielmice przez LKS Wisła Wielka to największe niespodzianki 1/16 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy.

Ciekawie też było w Pawłowicach, gdzie rezerwy miejscowego Pniówka grały z LKS Łąka. Po 90 minutach gry był remis 1:1. Taki sam wynik padł w dogrywce, więc o awansie musiały decydować rzuty karne. Ich bohaterem został bramkarz „Zielonych”, Jacek Kotajny, który obronił dwie „jedenastki” i zapewnił awans swojej drużyny do następnej rundy. Odbędzie się ona 18 września.

Poniżej przedstawiamy wyniki pucharowych spotkań:
JUW-e Jaroszowice – Znicz Jankowice 4:2 (2:0)

Gole dla Znicza: Łukasz Bałuch, Tomasz Grzechnik

LKS Studzionka – Krupiński Suszec 1:4 (0:2)
Gole: Paweł Spyra (LKS) oraz Przemysław Brychlik (2), Michał Bienioszek, Marek Kumor (Krupiński)

Pniówek II Pawłowice Śląskie – LKS Łąka 2:2 po dogr. (1:1, 1:1) k.1:4
Gole: Tomasz Zyzak, Damian Król (Pniówek II) oraz Karol Kołodziej, Wojciech Kuś (LKS)

Sokół Orzesze – Czarni Piasek 1:2 (0:1)
Gole dla Czarnych: Janusz Zdunek, Sławomir Jurczyk

LKS Rudołtowice-Ćwiklice – Nadwiślan Góra 2:4 (1:1)
Gole: Andrzej Strzemiecki (2, LKS) oraz Mirosław Lukasek (2), Rafał Dąbrowski (2, Nadwiślan)

Chrzciciel Tychy – Pniówek Pawłowice 0:8 (0:3)
Krzysztof Bodziony (2), Piotr Dudek (2), Arkadiusz Przybyła, Piotr Maroszek, Marek Mazur, Arkadiusz Taraszkiewicz

Piast Bieruń Nowy – Iskra Pszczyna 2:1 (0:0)
Gol dla Iskry: Rafał Fotek

LKS Miedźna – GTS Bojszowy 1:5
Leśnik Kobiór – Sokół Wola 2:2 k. 4:2
LKS Gardawice – LKS Goczałkowice-Zdrój 3:4
LKS Wisła Wielka – Ogrodnik Cielmice 1:0
GKS II Tychy – Unia Bieruń Stary 1:3