Karnawałowe szaleństwo

28.02.2014, 13:53

Pszczyna

We wtorek, 25 lutego w Domu Działkowca w Pszczynie odbył się Bal Karnawałowy. Organizatorem przedsięwzięcia była Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół nr 3 im. Janusza Korczaka w Pszczynie, przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Razem”.
W zabawie wzięło udział ponad 150 osób. Wśród uczestników byli podopieczni Domu Pomocy Społecznej z Pielgrzymowic i Strumienia, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Pszczyny i Środowiskowego Domu Samopomocy z Grzawy oraz uczniowie naszej szkoły. Bal zaszczycił swoją obecnością wicestarosta pszczyński, Grzegorz Nogły.

Nieocenioną pomocą służyli wolontariusze: studentki Uniwersytetu Śląskiego filia w Cieszynie oraz uczniowie Gimnazjum z Goczałkowic. Uczestników balu nie trzeba było zachęcać do zabawy, na dźwięk muzyki DJ Staszka nogi same rwały się do tańca. Nie brakowało konkursów z nagrodami, były wybory Królowej i Króla balu oraz nauka tańca „Chocolate”. W przerwach można było się posilić „maszkietami” oraz wypić dobrą kawę czy herbatę. Wszyscy dobrze się bawili i mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się to powtórzyć.

Serdecznie dziękujemy pani Marii Łepskiej i panu Stanisławowi Kokotowi za pomoc w organizacji przedsięwzięcia. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o wsparcie 1% Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Uczniom z Upośledzeniem Umysłowym przy Zespole Szkół nr s Specjalnych w Pszczynie „Razem”. Umożliwi to organizację dla naszych podopiecznych wyjazdu na dwudniową wycieczkę do Warszawy.

KRS Stowarzyszenia „Razem” 0000284863

M. Baranowska i D. Kowalczyk

jack

T G+ F

Zobacz także

Maski karnawałowe w
Maski karnawałowe w "13"
Białe szaleństwo
Białe szaleństwo
Ograniczenia odwiedzin w pszczyńskim szpitalu
Ograniczenia odwiedzin w pszczyńskim szpitalu
Z centrum przesiadkowego do Niemiec, Anglii i Francji
Z centrum przesiadkowego do Niemiec, Anglii i Francji
Znamy program pierwszych pszczyńskich Eko Targów
Znamy program pierwszych pszczyńskich Eko Targów

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18