Jubileusze par małżeńskich w Pawłowicach

18.11.2011, 11:06

Pawłowice

W czwartek, 17 listopada, 33 pary małżeńskie spotkały się z wójtem gminy Pawłowice Damianem Galuskiem z okazji obchodzonych w tym roku jubileuszy: 50, 55 i 60 lat wspólnego bycia razem.


W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury mieszkańcom obchodzącym Złote Gody (50 lat małżeństwa) wójt Damian Galusek wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta RP. Dla wszystkich były kwiaty i poczęstunek przy kawie oraz pamiątkowe zdjęcia, które zostaną rozesłane do jubilatów pocztą.

Spotkania par małżeńskich z przedstawicielami samorządu to nie tylko okazja do złożenia życzeń i gratulacji, ale również szansa rozmowy na wszystkie ważne tematy związane z życiem seniorów w gminie. W części artystycznej wystąpił zespół MARGO działający przy Osiedlowym Domu Kultury w Pawłowicach.

Jubilaci – 50 lat po ślubie: Leszek i Hildegarda Bazgrowie, Emil i Erna Brańczykowie, Stanisław i Gerda Gargolowie, Emil i Eryka Gicowie, Tadeusz i Janina Gorzkowie, Sylwester i Sonia Hawełkowie, Stanisław i Teresa Jonderkowie, Augustyn i Bronisława Juchowie, Bernard i Otylia Kamińscy, Marian i Helena Kowalscy, Joachim i Helena Markitonowie, Józef i Hildegarda Molendowie, Bernard i Maria Niezgodowie, Bernard i Elfryda Seretowie, Wincenty i Fryderyka Skrobolowie, Alfred i Cecylia Stalmachowie, Maksymilian i Felicyta Szymurowie, Stanisław i Ruta Żakowie, Czesław i Genowefa Żylewscy.

Jubilaci – 55 lat po ślubie: Karol i Łucja Baronowie, Antoni i Wanda Czyżowie, Alfred i Anna Hawełkowie, Hubert i Elżbieta Krypczykowie, Ginter i Ilza Liberdowie, Henryk i Krystyna Niezgodowie, Czesław i Franciszka Pawliczkowie, Herbert i Małgorzata Perlegowie, Eryk i Marta Plintowie, Eugeniusz i Adelajda Sobolewscy, Zygfryd i Marianna Sordylowie, Bernard i Róża Zielonkowie.

Jubilaci – 60 lat po ślubie: Czesław i Bronisława Folkowie, Roman i Róża Wiatrokowie.

jack

T G+ F

Galeria

Zobacz także

Małżeńskie jubileusze w Pawłowicach
Małżeńskie jubileusze w Pawłowicach
Czar par w bibliotece
Czar par w bibliotece
Zderzenie samochodu osobowego i motocyklu
Zderzenie samochodu osobowego i motocyklu
Nowe udogodnienia dla rowerzystów
Nowe udogodnienia dla rowerzystów
Dzień Śląskiej Flagi
Dzień Śląskiej Flagi

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18