III LO i PG2 znów na nartach

16.01.2014, 09:53

Pszczyna

Mimo wiosennej aury uczniowie naszej szkoły znów podnosili swoje umiejętności jazdy na nartach na trasach stacji Czorsztyn-Ski. Góra Wdżar i Kluszkowce nie zawiodły naszych oczekiwań i śniegu było pod dostatkiem, a zajazd Czorsztyński zadbał o dobre jedzenie i miłą atmosferę.

Trzy dni trwało szkolenie (09-11 stycznia) z podziałem na grupy zaawansowania. Pod okiem instruktorów narciarstwa: Barbary Gancarek–Zuber, Piotra Niwińskiego, Damiana Cieszewskiego i Marcina Wyrobka szlifowali jazdę carvingową na dwóch deskach. Tradycyjnie już na stoku nad wszystkimi czuwał wszechobecny Michał Waberski.

W tym roku już prawie czterdzieści osób pojechało w Pieniny. Pozwoliło to też na znaczne obniżenie kosztów. Trzeba przy tym zaznaczyć, że właściciele stacji, hotelu jak i przewoźnika (Piotr Walecki) bardzo przychylnie patrzą na naszą grupę.

Pamiętając zeszłoroczny wyjazd widać było spory progres wtechnice jazdy. Jedyny niedosyt to to, że nie można było trenować jazdy sportowej na tyczkach z powodu niedostatecznych warunków śniegowych na trasie treningowej.

Zapraszamy już wszystkich narciarzy i snowboardzistów na przyszłoroczny wyjazd w góry. Może następnym razem wybierzemy się gdzieś dalej i wyżej…

Marcin Wyrobek

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.585048224911758.1073741852.410857345664181&type=3&uploaded=24

jack

T G+ F

Galeria

Zobacz także

Patrole na nartach
Patrole na nartach
Całe rodziny na nartach
Całe rodziny na nartach
"Żubrowisko"  w PCKul-u oraz online
"Żubrowisko" w PCKul-u oraz online
W starostwie szkolą się z wdrażania dostępności
W starostwie szkolą się z wdrażania dostępności
25 września: trzy zakażenia, dwoje ozdrowieńców
25 września: trzy zakażenia, dwoje ozdrowieńców

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18