II Powiatowy Mam Talent

10.03.2014, 14:39

Pszczyna, powiat

Dominika Kozak uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach zwyciężyła w II Powiatowym Mam Talent.


7 marca sala widowiskowa Pszczyńskiego Centrum Kultury wypełniła się widownią, która bardzo licznie przybyła oglądać występy uczestników II Powiatowego Mam Talent, konkursu dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego. Imprezę pod nieobecność starosty pszczyńskiego Pawła Sadzy otworzył sekretarz powiatu Szymon Sekta. Następnie głos zabrali Marcin Bienioszek dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie oraz pomysłodawca konkursu Beata Wituła nauczyciel w POPP.

Uczestników konkursu, którzy przez ponad dwie godziny prezentowali się na scenie, oceniało jury w składzie: Katarzyna Machnik - przewodniczący jury, dyrygent Pszczyńskiego Zespołu Kameralnego Con Fuoco”; Agata Lisowicz-Wala - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu; Otylia Trojanowska - Ślązaczka Roku 2009, mieszkanka Studzionki; Bogdan Szymura i Tomasz Bernacki - członkowie zespołu POMAU

Zdaniem jurorów na wyróżnienie zasłużyli:
Angelika Gwóźdź za grę na gitarze. Angelika w ramach nagrody otrzymała zaproszenie na darmowe lekcje gry na gitarze od Bogdana Szymury - gitarzysty zespołu POMAU.
Karolina Krawczyńska za śpiew. Karolina otrzymała podwójne zaproszenie na występ kabaretu HRABI do GOKu w Suszcu.
Mateusz Grzechnik i Kornel Flisiak jako KFINTET za pomysłowość i oryginalność. Kfintet otrzymał podwójne zaproszenie od kabaretu ŁOWCY.B na ich kwietniowy występ do Pszczyńskiego Centrum Kultury.
Klaudia Jaromin za śpiew - płyta CD
Adrianna Komarek za śpiew - płyta CD
Angelika Wybrańczyk za śpiew - płyta CD

Nagrody główne otrzymali:
I miejsce i czek o wartości 400 złotych - za śpiew otrzymała Dominika Kozak, uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach.
II miejsce i czek o wartości 300 złotych oraz nagrodę publiczności i czek o wartości 100 złotych - za taniec otrzymała Izabela Baron, uczennica Publicznego Gimnazjum nr 5 w Studzionce.
III miejsce i czek o wartości 200 złotych - za śpiew otrzymała Michalina Wituła, uczennica Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie.

Jury upominkami obdarowało dodatkowo Mateusza Grzechnika i Radosława Ulczoka - za konferansjerkę” konkursu. Obaj panowie są uczniami Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie.

POPP

T G+ F

Zobacz także

II Powiatowy Mam Talent
II Powiatowy Mam Talent
Powiatowy Mam Talent
Powiatowy Mam Talent
gorący temat
Sławomir Kowalski nowym dyrektorem MORiS-u
Sławomir Kowalski nowym dyrektorem MORiS-u
Pożar budynku starej szkoły w Kobielicach
Pożar budynku starej szkoły w Kobielicach

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18