II Powiatowy Mam Talent

10.03.2014, 14:39

Pszczyna, powiat

Dominika Kozak uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach zwyciężyła w II Powiatowym Mam Talent.


7 marca sala widowiskowa Pszczyńskiego Centrum Kultury wypełniła się widownią, która bardzo licznie przybyła oglądać występy uczestników II Powiatowego Mam Talent, konkursu dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego. Imprezę pod nieobecność starosty pszczyńskiego Pawła Sadzy otworzył sekretarz powiatu Szymon Sekta. Następnie głos zabrali Marcin Bienioszek dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie oraz pomysłodawca konkursu Beata Wituła nauczyciel w POPP.

Uczestników konkursu, którzy przez ponad dwie godziny prezentowali się na scenie, oceniało jury w składzie: Katarzyna Machnik - przewodniczący jury, dyrygent Pszczyńskiego Zespołu Kameralnego Con Fuoco”; Agata Lisowicz-Wala - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu; Otylia Trojanowska - Ślązaczka Roku 2009, mieszkanka Studzionki; Bogdan Szymura i Tomasz Bernacki - członkowie zespołu POMAU

Zdaniem jurorów na wyróżnienie zasłużyli:
Angelika Gwóźdź za grę na gitarze. Angelika w ramach nagrody otrzymała zaproszenie na darmowe lekcje gry na gitarze od Bogdana Szymury - gitarzysty zespołu POMAU.
Karolina Krawczyńska za śpiew. Karolina otrzymała podwójne zaproszenie na występ kabaretu HRABI do GOKu w Suszcu.
Mateusz Grzechnik i Kornel Flisiak jako KFINTET za pomysłowość i oryginalność. Kfintet otrzymał podwójne zaproszenie od kabaretu ŁOWCY.B na ich kwietniowy występ do Pszczyńskiego Centrum Kultury.
Klaudia Jaromin za śpiew - płyta CD
Adrianna Komarek za śpiew - płyta CD
Angelika Wybrańczyk za śpiew - płyta CD

Nagrody główne otrzymali:
I miejsce i czek o wartości 400 złotych - za śpiew otrzymała Dominika Kozak, uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach.
II miejsce i czek o wartości 300 złotych oraz nagrodę publiczności i czek o wartości 100 złotych - za taniec otrzymała Izabela Baron, uczennica Publicznego Gimnazjum nr 5 w Studzionce.
III miejsce i czek o wartości 200 złotych - za śpiew otrzymała Michalina Wituła, uczennica Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie.

Jury upominkami obdarowało dodatkowo Mateusza Grzechnika i Radosława Ulczoka - za konferansjerkę” konkursu. Obaj panowie są uczniami Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie.

POPP

T G+ F

Zobacz także

II Powiatowy Mam Talent
II Powiatowy Mam Talent
Powiatowy Mam Talent
Powiatowy Mam Talent
Wójt wręczył nagrody najlepszym sportowcom
Wójt wręczył nagrody najlepszym sportowcom
Uczennice "Samochodówki" na ogólnopolskim konkursie fryzjerskim
Uczennice "Samochodówki" na ogólnopolskim konkursie fryzjerskim
Uwaga! Przegląd i konserwacja Mostu Bronisław
Uwaga! Przegląd i konserwacja Mostu Bronisław

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18