Gwiazdy oczarowane Pszczyną

12.09.2006, 14:00

Pszczyna

Występy kabaretów, widowiska dla dzieci, pokaz mody, pokazy sokolnictwa i psów myśliwski, a przede wszystkim koncerty. To działo się na Dniach Pszczyny. Gwiazdy spisały się na medal i rozpaliły pszczyńską publiczność do czerwoności.
Kasia Nosowska przyznała nam, że nie mogła się nadziwić niecodziennym dla siebie widokiem. – Nigdy o Pszczynie nie słyszałam, ale ta miejscowość zapadnie mi w pamięci jako miasto panien młodych. Gdy wjechaliśmy na teren parku, powitała mnie para ślubna, która fotografowała się pod drzewem. Spojrzałam kawałek dalej i pod kolejnym drzewem fotografowała się kolejna para, potem następna na schodach Zamku... W sumie było ich chyba osiem. Dla mnie to naprawdę szokujący widok, ponieważ nigdy jeszcze nie widziałam tylu młodych par w jednym miejscu w tak krótkim czasie – mówiła nam ze zdziwieniem po koncercie. Gdy wyjaśniłam, że nasz park ukochały sobie młode pary i można ich tutaj spotkać co nie miara w każdy weekend, moja rozmówczyni odpowiedziała ze śmiechem: - Myślę, że gdybym wyszła za pana z Pszczyny, jako że nie lubię równać do standardu, pewnie zaproponowałabym inne miejsce do fotografowania się.

I choć jak zawsze znajdą się osoby, które trochę narzekają, możemy powiedzieć, że Dni Pszczyny były w tym roku wyjątkowo atrakcyjne. A pokaz sztucznych ogni, który je zakończył nie może się równać do żadnego innego, które prezentowane były w ostatnich latach. Jak to zwykle bywa, to co dobre szybko się kończy. Pozostało więc tylko czekać na to, co w przyszłym roku zafundują nam organizatorzy.

Organizatorzy: Pszczyńskie Centrum Kultury, Urząd Miasta, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu. Sponsor: Decorator.

ez

T G+ F

Zobacz także

Glinoludy zawładnęły Pszczyną!
Glinoludy zawładnęły Pszczyną!
Balon nad Pszczyną
Balon nad Pszczyną
Nowe władze w pawłowickiej oświacie
Nowe władze w pawłowickiej oświacie
Widowisko muzyczno-multimedialne Rapsodia Śląska na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Widowisko muzyczno-multimedialne Rapsodia Śląska na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18