Grzesik w Pniówku na rok

04.07.2007, 17:09

Pod wodzą nowego trenera przystąpi do nowych rozgrywek Pniówek Pawłowice. Będzie nim Dariusz Grzesik, poprzednio trener Nadwiślana Góra oraz GKS-u Tychy.

- Z Pniówkiem podpisałem umowę na rok z opcja przedłużenia o następny. Na razie trudno mówić o celach na przyszły sezon. Najpierw muszę poznać zespół. Myślę, że za 2-3 tygodnie będę mógł na temat powiedzieć coś więcej. Na pewno w kadrze pierwszego zespołu będę miał do dyspozycji 22-23 zawodników – powiedział nam nowy szkoleniowiec Pniówka, którego asystentem został z kolei Robert Piekarski.Piłkarze Pniówka Pawłowice w okresie przygotowawczym trenować będą cztery razy w tygodniu. Piątą jednostką treningową będą sparingi. Najbliższy zostanie rozegrany już w sobotę w Czechowicach-Dziedzicach, a przeciwnikiem będzie miejscowy MRKS. Kolejnymi przeciwnikami mają być: Podbeskidzie Bielsko-Biała (wtorek, 10.VII) oraz GKS Jastrzębie (sobota 14.VII). Ten ostatni mecz stoi jednak pod znakiem zapytania, ponieważ beniaminek II ligi planuje rozegrać sparing z innym przeciwnikiem.

A propos klubu z Jastrzębia. Dyrektorem sportowym został tam znalazł były trener Pniówka, Mirosław Szwarga. Wczoraj w barwach GKS Jastrzębie przeciwko Ruchowi Chorzów zaprezentował się z kolei Krzysztof Bodziony (zagrał 45 minut). Z Pniówkiem pożegnał się z kolei Włodzimierz Więzik, dotychczasowy dyrektor sportowy. (fot. www.gkstychy71.pl)

rin

T G+ F

Zobacz także

Majówka na Pniówku
Majówka na Pniówku
Majówka w Pniówku
Majówka w Pniówku
Wielki sukces GKS-u Pniówek
Wielki sukces GKS-u Pniówek
Samorządowcy pytają o czerwoną strefę
Samorządowcy pytają o czerwoną strefę
Nowa nawierzchnia na "Orliku" przy POSiRze
Nowa nawierzchnia na "Orliku" przy POSiRze

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18