GrAnie w pomagAnie

23.03.2012, 09:57

Pszczyna

Move Me Tato, Flies, G.P.S i Krzywa Alternatywa zagrają dla Ani Szostek-Ścierskiej w klubie O’Key w Pszczynie.


Koncert rozpocznie się o godz. 20.00 w piątek, 30 marca w klubie O’Key w Pszczynie przy ulicy Skłodowskiej (ewentualne rezerwacje pod nr tel. 885 219 109).

28-letnią dzisiaj Anię potrącił pędzący z prędkością 90 km na godz. pociąg, gdy kobieta z dwuletnią wówczas córką uciekała mostem kolejowym w Broszkowicach przed wielką wodą podczas powodzi w 2010 roku. Kobieta doznała wielonarządowych obrażeń, ale córeczkę Emilię uratowała.
Leczenie i rehabilitacja Anny są bardzo kosztowne. Przekraczają możliwości finansowe jej i rodziny. Tym bardziej, że 28-latka, choć uznana za niepełnosprawną, nie ma prawa do renty.

Historia Ani wzruszyła przedstawiciela Centrum Edukacji Zawodowej Silesia, który wspólnie z Agencją Medialną Fakty postanowił zorganizować koncert. Na tę propozycję przystali właściciele pszczyńskiego klubu O’Key i artyści o wielkich sercach, grający w miejscowych kapelach - Flies i G.P.S oraz chorzowskim zespole Move Me Tato i w Krzywej Alternatywie z Oświęcimia, w którym mieszka Ania Szostek-Ścierska.

Imprezę ponadto sponsorują: biuro podróży Wena z Pszczyny, wysyłający busy do Chorzowa i Oświęcimia po zespoły i chętnych do udziału w imprezie, DrukOswiecim.pl Grzegorza Mirochy, który przygotował plakaty i ulotki zachęcające do udziału w koncercie, Salon kosmetyczny Monika z Pszczyny i Japi-Bud z Pszczyny.

Wstęp na koncerty będą stanowić wolne datki.

jack

T G+ F

Galeria

Zobacz także

Guzik&Blade - hip-hop w
Guzik&Blade - hip-hop w "13"
Granie w „13” - Grooversi
Granie w „13” - Grooversi
Dni EKO Sąsiada
Dni EKO Sąsiada
Dopłaty do zakupu samochodu elektrycznego. Nawet 18 tys. złotych
Dopłaty do zakupu samochodu elektrycznego. Nawet 18 tys. złotych
Sześć pomp infuzyjnych trafiło na Oddział Neonatologiczny pszczyńskiego szpitala
Sześć pomp infuzyjnych trafiło na Oddział Neonatologiczny pszczyńskiego szpitala

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18