GrAnie w pomagAnie

23.03.2012, 09:57

Pszczyna

Move Me Tato, Flies, G.P.S i Krzywa Alternatywa zagrają dla Ani Szostek-Ścierskiej w klubie O’Key w Pszczynie.


Koncert rozpocznie się o godz. 20.00 w piątek, 30 marca w klubie O’Key w Pszczynie przy ulicy Skłodowskiej (ewentualne rezerwacje pod nr tel. 885 219 109).

28-letnią dzisiaj Anię potrącił pędzący z prędkością 90 km na godz. pociąg, gdy kobieta z dwuletnią wówczas córką uciekała mostem kolejowym w Broszkowicach przed wielką wodą podczas powodzi w 2010 roku. Kobieta doznała wielonarządowych obrażeń, ale córeczkę Emilię uratowała.
Leczenie i rehabilitacja Anny są bardzo kosztowne. Przekraczają możliwości finansowe jej i rodziny. Tym bardziej, że 28-latka, choć uznana za niepełnosprawną, nie ma prawa do renty.

Historia Ani wzruszyła przedstawiciela Centrum Edukacji Zawodowej Silesia, który wspólnie z Agencją Medialną Fakty postanowił zorganizować koncert. Na tę propozycję przystali właściciele pszczyńskiego klubu O’Key i artyści o wielkich sercach, grający w miejscowych kapelach - Flies i G.P.S oraz chorzowskim zespole Move Me Tato i w Krzywej Alternatywie z Oświęcimia, w którym mieszka Ania Szostek-Ścierska.

Imprezę ponadto sponsorują: biuro podróży Wena z Pszczyny, wysyłający busy do Chorzowa i Oświęcimia po zespoły i chętnych do udziału w imprezie, DrukOswiecim.pl Grzegorza Mirochy, który przygotował plakaty i ulotki zachęcające do udziału w koncercie, Salon kosmetyczny Monika z Pszczyny i Japi-Bud z Pszczyny.

Wstęp na koncerty będą stanowić wolne datki.

jack

T G+ F

Galeria

Zobacz także

Granie w „13” - Grooversi
Granie w „13” - Grooversi
Guzik&Blade - hip-hop w
Guzik&Blade - hip-hop w "13"
Dokument "Tajemnica Ojca Pio" w Pawłowickim GOK-u
Dokument "Tajemnica Ojca Pio" w Pawłowickim GOK-u
Plebiscyt na Wolontariusza Roku Gminy Pszczyna
Plebiscyt na Wolontariusza Roku Gminy Pszczyna
Weekendowy rozkład jazdy
Weekendowy rozkład jazdy

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18