Grali o Puchar Wydawcy Gazety Pszczyńskiej

28.08.2006, 13:39

Rzadko się zdarza, żeby w turniejach siatkówki plażowej wszyscy uczestnicy dostali od organizatorów specjalne koszulki.

Tak było właśnie w Goczałkowicach, gdzie dziewięć par rywalizowało w Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Wydawcy „Gazety Pszczyńskiej” pod patronatem Wójta Gminy Goczałkowice-Zdrój. Każdy uczestnik otrzymał od organizatorów (Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju, Wydawca „Gazety Pszczyńskiej”) profesjonalną koszulkę do gry w popularną „plażówkę”.Dla jednych nowe trykoty okazały się szczęśliwe, dla drugich trochę mniej. Największym pechowcem zawodów okazał się jednak Marcin Gładysław. Jego zespół (grał w parze z Dawidem Dyrdą) awansował do turnieju głównego (najpierw rozegrano eliminacje grupowe, z których do dalszej części turnieju awansowało osiem najlepszych par). Z powodu kontuzji kolana jakiej doznał w meczu... piłkarskim, jego drużyna musiała wycofać się z dalszych gier.

Zawody zakończyły się z kolei zwycięstwem pary znanej z gry w siatkarskiej ekipie Polonii Łaziska Górne: Rafał Bogacz/Wojciech Bilgoń. Nie przyszło im to jednak łatwo, bo w finale swoją wyższość nad Grzegorzem Białasem i Michałem Wyrobkiem udowodnili dopiero po trzech setach. Na najniższym stopniu podium uplasowali się bracia: Michał i Maciej Grygierowie. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)

Klasyfikacja: 1. Rafał Bogacz/ Wojciech Bilgoń, 2. Grzegorz Białas/Michał Wyrobek, 3. Michał Grygier/Maciej Grygier, 4. Szymon Skrzypiec/Robert Białas, 5.-6. Janusz Hess/Bartosz Król, Łukasz Twardzik/Marcin Górski, 7.-9. Marcin Gładysław/Dawid Dyrda, Piotr Łapa/Radosław Jeleń, Bogdan Duchnik/Artur Nycz.

Sponsorem turnieju była Apteka Stara (Pszczyna, Rynek 17).

rin

T G+ F

1

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Zobacz także

W najbliższy weekend gramy o puchar wydawcy
W najbliższy weekend gramy o puchar wydawcy "Gazety Pszczyńskiej"!
O Puchar Wydawcy Gazety Pszczyńskiej
O Puchar Wydawcy Gazety Pszczyńskiej
Przekazali pieniądze na budowę Domu Ojca Pio
Przekazali pieniądze na budowę Domu Ojca Pio
Powiatowe szkoły zapraszają na dni otwarte
Powiatowe szkoły zapraszają na dni otwarte

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18