Grali o Puchar Wydawcy Gazety Pszczyńskiej

28.08.2006, 13:39

Rzadko się zdarza, żeby w turniejach siatkówki plażowej wszyscy uczestnicy dostali od organizatorów specjalne koszulki.

Tak było właśnie w Goczałkowicach, gdzie dziewięć par rywalizowało w Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Wydawcy „Gazety Pszczyńskiej” pod patronatem Wójta Gminy Goczałkowice-Zdrój. Każdy uczestnik otrzymał od organizatorów (Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju, Wydawca „Gazety Pszczyńskiej”) profesjonalną koszulkę do gry w popularną „plażówkę”.Dla jednych nowe trykoty okazały się szczęśliwe, dla drugich trochę mniej. Największym pechowcem zawodów okazał się jednak Marcin Gładysław. Jego zespół (grał w parze z Dawidem Dyrdą) awansował do turnieju głównego (najpierw rozegrano eliminacje grupowe, z których do dalszej części turnieju awansowało osiem najlepszych par). Z powodu kontuzji kolana jakiej doznał w meczu... piłkarskim, jego drużyna musiała wycofać się z dalszych gier.

Zawody zakończyły się z kolei zwycięstwem pary znanej z gry w siatkarskiej ekipie Polonii Łaziska Górne: Rafał Bogacz/Wojciech Bilgoń. Nie przyszło im to jednak łatwo, bo w finale swoją wyższość nad Grzegorzem Białasem i Michałem Wyrobkiem udowodnili dopiero po trzech setach. Na najniższym stopniu podium uplasowali się bracia: Michał i Maciej Grygierowie. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)

Klasyfikacja: 1. Rafał Bogacz/ Wojciech Bilgoń, 2. Grzegorz Białas/Michał Wyrobek, 3. Michał Grygier/Maciej Grygier, 4. Szymon Skrzypiec/Robert Białas, 5.-6. Janusz Hess/Bartosz Król, Łukasz Twardzik/Marcin Górski, 7.-9. Marcin Gładysław/Dawid Dyrda, Piotr Łapa/Radosław Jeleń, Bogdan Duchnik/Artur Nycz.

Sponsorem turnieju była Apteka Stara (Pszczyna, Rynek 17).

rin

T G+ F

1

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Zobacz także

W najbliższy weekend gramy o puchar wydawcy
W najbliższy weekend gramy o puchar wydawcy "Gazety Pszczyńskiej"!
O Puchar Wydawcy Gazety Pszczyńskiej
O Puchar Wydawcy Gazety Pszczyńskiej
Zakaz spalania liści i innych odpadów zielonych na posesjach. Co z nimi zrobić?
Zakaz spalania liści i innych odpadów zielonych na posesjach. Co z nimi zrobić?
gorący temat
Kontenery na liście w Pszczynie. Zobacz lokalizacje
Kontenery na liście w Pszczynie. Zobacz lokalizacje

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18