Goczałkowickie siatkarki zagrają w półfinale

23.03.2007, 15:00

Uczennice z Goczałkowic zagrają w półfinale wojewódzkim siatkarskiego turnieju szkół gimnazjalnych.

Po zdecydowanym zwycięstwie na szczeblu powiatu pszczyńskiego, goczałkowickie siatkarki wygrały z najlepszą drużyną powiatu cieszyńskiego – Gimnazjum nr 1 Cieszyn. Podopieczne Joanny Gazdy-Chojkowskiej pokonały w swojej hali cieszynianki 3:1 (25:22, 25:19, 22:25, 25:23).Reprezentantki goczałkowickiego gimnazjum w swoim stylu wygrały dwa pierwsze sety, by trzeciego przegrać. Na szczęście w czwartej odsłonie wszystko wróciło do normy i ze zwycięstwa oraz awansu do kolejnej rundy cieszyły się gospodynie. Co ciekawe, pojedynek pomiędzy gimnazjalistkami z Goczałkowic i Cieszyna zakończył się po czterech... zepsutych zagrywkach.

Półfinał wojewódzki odbędzie się za tydzień (30 marca), a przeciwniczkami goczałkowiczanek będą triumfatorzy rywalizacji z Tychów, Katowic i Chorzowa. Do ścisłego finału awansuje tylko zwycięzcy tego turnieju.

Zwycięzcy powiatowych zawodów w siatkówce chłopców, czyli Gimnazjum nr 2 z Pszczyny w najbliższy poniedziałek (26.III) we władnej hali zagra z najlepsza drużyna powiatu cieszyńskiego o półfinał wojewódzki. (fot. archiwum drużyny)

rin

T G+ F

Zobacz także

The Flee w półfinale Antyfestu!
The Flee w półfinale Antyfestu!
MAS i Słupsk w półfinale
MAS i Słupsk w półfinale
Meetingi biegowe z "Aktywną Pszczyną"
Meetingi biegowe z "Aktywną Pszczyną"
E-learning dla najmłodszych mieszkańców wsi
E-learning dla najmłodszych mieszkańców wsi

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18