Gmina światłem malowana - laureaci

28.01.2014, 12:36

Pawłowice

Rozstrzygnięto konkurs „Gmina światłem malowana” na najładniej ozdobione budynki w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Konkurs dotyczył iluminacji świątecznych na budynkach mieszkalnych i/lub w ogrodach, a mogli wziąć w nim udział właściciele obiektów znajdujących się w granicach gminy Pawłowice.
Do 30 grudnia do urzędu gminy wpłynęło 11 zgłoszeń od właścicieli prywatnych posesji z sołectw Pawłowice, Pniówek, Golasowice, Pielgrzymowice, Warszowice i Krzyżowice. W konkursie oceniane były: ogólne wrażenie estetyczne, nawiązanie do tradycji świątecznych, oryginalność pomysłu, estetyka wykonania i efektowność ozdób świetlnych. W skład komisji oceniającej weszły: Małgorzata Ferfecka (plastyk GOK), Joanna Bożyszkowska (studentka edukacji artystycznej), Dorota Wiench (Referat Infrastruktury Komunalnej UG Pawłowice) oraz Wioleta Strządała (Referat Promocji i Integracji Europejskiej UG Pawłowice).

I miejsce ex aequo komisja przyznała Dariuszowi Foldynie z Krzyżowic oraz Krzysztofowi Szymurze z Pawłowic. II miejsce zajęli Marzena i Andrzej Krejowie z Pawłowic, a III miejsce Mirella Kozłowska z Golasowic. Komisja przyznała też cztery wyróżnienia: Jadwidze Kubicy z Warszowic, Renacie i Czesławowi Kocurom z Pielgrzymowic, Marcinowi Gawronowi z Krzyżowic oraz Marcinowi Huninikowi z Krzyżowic. Nagrody laureatom konkursu zostaną wręczone 28 lutego podczas sesji Rady Gminy.

jack

T G+ F

Galeria

Zobacz także

Pszczyna włączy się do programów Miasto Przyjazne Seniorom i Ogólnopolska Karta Seniora
Pszczyna włączy się do programów Miasto Przyjazne Seniorom i Ogólnopolska Karta Seniora
WYSZYWANKI MATEMATYCZNE  czyli Matematyka Igłą Malowana
WYSZYWANKI MATEMATYCZNE czyli Matematyka Igłą Malowana
Uszkodzenie gazociągu na osiedlu Stara Wieś
Uszkodzenie gazociągu na osiedlu Stara Wieś
Wczorajszy wypadek na ul. Męczenników Oświęcimskich w Ćwiklicach
Wczorajszy wypadek na ul. Męczenników Oświęcimskich w Ćwiklicach

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18