Gdzie ze zużytymi oponami?

18.08.2006, 13:53

Pszczyna, powiat

Posiadasz zużyte opony lub opakowania po środkach ochrony roślin i nie wiesz co z nimi zrobić? Teraz to już nie problem.


Jak informuje Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Pszczynie, na terenie powiatu pszczyńskiego funkcjonują dwa powiatowe punkty zbiórki tych odpadów. Dobrą wiadomością jest również to, że odbiór tych odpadów jest bezpłatny.

Odpady są przyjmowane przez:
- Powiatowy Punkt Zbiórki Zużytych Opon. Znajduje się on na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój przy ul. Uzdrowiskowej (w rejonie przepompowni głównej ścieków). Punkt czynny jest w następujących dniach tygodnia: poniedziałek w godz. 14.00 - 18.00, środa w godz.14.00 - 18.00 i w piątek w godz. 10.00- 16.00.
- Powiatowy Punkt Zbiórki Opakowań po Środkach Ochrony Roślin. Znajduje się on na terenie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Suszcu przy ul. Ogrodowej 2. Do w/w punktu mieszkańcy powiatu pszczyńskiego mogą przynieś niewykorzystane przeterminowane środki ochrony roślin, jak i opakowania po nich. Punkt ten jest czynny: od poniedziałku do piątku w godz.10.00 do godz.17.00, w soboty od godz.8.00 do godz.14.00.

Przypominamy, że warto odwiedzić te punkty, zamiast wyrzucać odpady na dzikich lub nie dostosowanych do tego typu śmieci wysypiskach. Przyczynia się to do ochrony środowiska.

(źródło: powiat.pszczyna.pl)

ez

T G+ F

Zobacz także

Gdzie na łyżwy?
Gdzie na łyżwy?
Gdzie na narty?
Gdzie na narty?
66-latek ukradł telefon, bo chciał "znaleźne"
66-latek ukradł telefon, bo chciał "znaleźne"
Policja szuka świadków wypadku w Górze
Policja szuka świadków wypadku w Górze
6-letni chłopiec wypadł z okna
6-letni chłopiec wypadł z okna

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18