Foto-temat: Targi ślubne w Ćwiklicach

20.11.2012, 09:44

Ćwiklice

Ok. 600 odwiedzających zapoznawało się z ofertą 30 wystawców działających w branży ślubnej podczas drugich targów ślubnych, które odbyły się w minioną niedzielę w Dworku pod Jemiołą”.


Dzień Młodej Pary w Dworku pod Jemiołą” w Ćwiklicach po raz pierwszy został zorganizowany w marcu tego roku. I okazał się strzałem w dziesiątkę. Udało się w jednym miejscu zgromadzić kilkadziesiąt firm działających w branży ślubnej i sporo przyszłych młodych par. Druga edycja targów ślubnych odbyła się 18 listopada.
Młode pary mogły tutaj zdecydować, z czyich usług chcą skorzystać przy organizacji ślubu i wesela. Wybrać obrączki, fotografa i kamerzystę, orkiestrę lub dj’a, suknię i garnitur ślubny, samochód, dekoracje, weselne torty, gołębie, a nawet barmana na każdą imprezę. – Kultura picia w naszym kraju się zmienia. Goście weselni sięgają już nie tylko po wódkę, ale też i koktajle – mówi Artur Widera, barman-miksolog, który oferuje obsługę barmańską wesel. Podczas przyjęcia ślubnego serwuje gościom ponad 20 różnych rodzajów koktajli alkoholowych i bezalkoholowych z sokami ze świeżych owoców. Taka usługa waha się od 800 do 1200 zł, a jej wachlarz w 100% zależy od oczekiwań klientów.

Czy w branży ślubnej widać kryzys? – Z jednej strony może i widać, ale klienci bardzo często szukają unikatowych produktów, jak np. czekoladowa fontanna, która bije rekordy popularności na organizowanych u nas weselach – mówi Monika Michalik z Dworku pod Jemiołą”. Jest tutaj kilka różnych sal i można zorganizować wesele na 60, ale też 200 osób. Terminy w najpopularniejszych miesiącach ślubnych, jak czerwiec i sierpień (ale popularny zrobił się też październik) trzeba rezerwować rok wcześniej.

Przyszłe młode pary miały okazję wylosować wiele bonów rabatowych na ślubne usługi, np. 500 zł rabatu na suknię ślubną, czy 300 zł na obrączki. Dlatego warto odwiedzać te jedyne tego typu targi w naszym powiecie. Najbliższe już 3 marca.

Podczas targów rozdawane były też karty „Wesele z rabatem”. Od stycznia ruszy strona internetowa www.weselezrabatem.pl Przyszłe młode pary, które będą posiadały kartę będą mogły zaoszczędzić nawet 1500 zł, jeżeli do organizacji ślubu i wesela skorzystają z oferty wybranych firm.

ram

T G+ F

Zobacz także

Targi ślubne w Dworku pod Jemiołą
Targi ślubne w Dworku pod Jemiołą
Foto-temat: targi edukacyjne
Foto-temat: targi edukacyjne
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18