Art. spons. Firma Chemorozruch poszukuje fachowców do pracy

Oświęcim29.03.2017, 11:59

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego przedsiębiorstwa poszukujemy fachowców do pracy w Oświęcimiu na poniższe stanowiska:

I. Monter konstrukcji i urządzeń technologicznych

Wymagania: doświadczenie min. 1 rok, znajomość rysunku technicznego.

II. Spawacz MAG/TIG/MIG

Wymagania: doświadczenie min. 1 rok, uprawnienia spawalnicze met. MAG/TIG/MIG, znajomość rysunku technicznego.

III. Specjalista ds. zapewnienia jakości

Zakres obowiązków:

•  bieżąca i międzyoperacyjna kontrola jakości robót;
•  wykonywanie badań nieniszczących;
•  prowadzenie dokumentacji jakościowej;
•  odbiór robót spawalniczych w tym sporządzanie wpisów do dziennika spawania.

Wymagania:

•  wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane mechaniczne);
•  min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w technologii spawania;
•  biegła znajomość rysunku technicznego;
•  umiejętność posługiwania się przyrządami i narzędziami pomiarowymi;
•  posiadanie aktualnych uprawnień VT2  i PT2 – warunek konieczny;
•  wiedza z zakresu odbioru robót spawalniczych;
•  podstawowa wiedza z zakresu materiałoznawstwa, wytrzymałości materiałów;
•  dokładność, rzetelność w wykonywanych zadaniach;
•  zaangażowanie;
•  umiejętność pracy w grupie.

Mile widziana:

• znajomość j. angielskiego w stopniu swobodnej komunikacji.

W naszej firmie oferujemy:

 okresowe kontrakty za granicą;
•  stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na pełny etat;
•  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
•  możliwość szkoleń i dalszego rozwoju zawodowego;
•  wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności oraz posiadanych uprawnień.

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@chemorozruch.pl

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem tej oraz kolejnych rekrutacji realizowanych przez Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji „CHEMOROZRUCH” Sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu”.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Tel.: 33 842 39 20, e-mail: praca@chemorozruch.plwww.chemorozruch.pl

T G+ F