Ferie w Suszcu

15.01.2010, 10:58

Suszec:

Ferie 2010 z Gminny Ośrodkiem Kultury w Suszcu
Propozycja skierowana jest do dzieci i młodzieży mieszkających w gminie Suszec.


Tegoroczne ferie zimowe rozpoczynają się 15 lutego i trwają do 28 lutego. Jak co roku GOK w Suszcu przygotował ciekawe i atrakcyjne wyjazdy dla dzieci i młodzieży.

W planie tegorocznych ferii zimowych organizowanych przez GOK w Suszcu są:

wyjazdy na basen do Goczałkowic – Zdroju – 15, 18, 22 i 26 luty;
wyjazdy na lodowisko do Jastrzębia – Zdroju lub do Tych – 16 i 23 luty;
wyjazdy do kina Cinema City w Rybniku:
seans dla młodszych dzieci (od 7 lat): „Księżniczka i żaba” – 17 luty;
seans dla starszej młodzieży (od 12 lat): „Parnassus: Człowiek, który oszukał diabła” – 24 luty;
wyjazd do teatru dla dzieci i młodzieży na musical „Pinokio” (Gliwicki Teatr Muzyczny) – 25 luty.

Ceny biletów wynoszą: wyjazdy do kina – 12 zł, wyjazdy na basen lub lodowisko – 5 zł, wyjazd do teatru – 15 zł.

Zapisy na wyjazdy przyjmowane będą od dnia 1 lutego 2010 roku w biurze Domu Kultury w Suszcu. Przy zapisie pobierana będzie opłata za wyjazd, należy także przynieść pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na wyjazd dziecka. Na wyjazdy zapisywane będą dzieci, które ukończyły 7 rok życia.

Szczegółowe informacje dotyczące ferii zimowych dostępne będą w biurze Domu Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, pod nr tel. 32/ 212-44-91, na stronie internetowej www.gok.suszec.pl oraz na plakatach do końca stycznia.


Bale Przebierańców dla najmłodszych

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza najmłodszych na bale przebierańców!!!

Ponieważ tegoroczne ferie przypadły na czas okresu pasyjnego przez świętami wielkanocnymi bale przebierańców zostaną zorganizowane wcześniej. Tego roku Gminny Ośrodek Kultury organizuje dwa bale przebierańców:

8 lutego odbędzie się bal w Domu Kultury w Suszcu,
9 lutego – w Remizo – Świetlicy w Rudziczce.

Na bale zapraszamy w godzinach od 16:00 do 19:00. Bale prowadzone będą przez grupę THE CLOWN CIRCUS SHOW RUPHERT I RICO.
W programie gry i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, konkurs na najciekawszy strój, bańki mydlane, gadżety oraz dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Zapraszamy serdecznie!!!


Nowe propozycje zajęć w Domu Kultury w Suszcu

Gminny Ośrodek Kultury zachęca do zapisania się na zajęcia organizowane w DK w Suszcu oraz na placówkach. Oprócz stałych propozycji tj.:

zajęcia plastyczne, Klub Jasia i Małgosi, pracownia redaktorska, angielski, szachy czy kurs tańca towarzyskiego (płatny).

Dom Kultury ma także do zaoferowania nowe propozycje zajęć – dla młodzież i seniorów. Od nowego roku odbywać się będą zajęcia z tańca nowoczesnego dla młodzieży (niepłatne), prowadzone przez instruktorów szkoły tańca Lilla House z Żor oraz język niemiecki dla seniorów (płatny), prowadzony przez Annę Smusz-Waberską.

Swoją działalność zapoczątkuje także Klub Miłośników Kina. Zapraszamy również do udziału w zajęcia decoupage (rękodzieło), które prowadzić będzie Bernadeta Staniek.

Szczegółowe informacje dostępne są w biurze DK w Suszcu oraz pod nr tel.
32/ 212-44-91 i na stronie internetowej www.gok.suszec.pl.

Praca w Domu Kultury

Gminny Ośrodek Kultury poszukuje lektora języka angielskiego do prowadzenia kursu językowego dla dorosłych oraz młodzieży przygotowującej się do matury.
Wymagane są uprawnienia do prowadzenia zajęć z młodzieżą i dorosłymi.
Dokumenty wraz z CV prosimy dostarczyć osobiście na adres Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec lub przesłać mailem na adres: dk@gok.suszec.pl.

Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia 2010 roku!!!
Informacje pod nr tel. 32/ 212-44-91.

„Jak ubogo narodzony...” - konkurs plastyczny na szopkę bożonarodzeniową rozwiązany.

Zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, po raz pierwszy konkurs na szopkę bożonarodzeniową został rozstrzygnięty 29 grudnia 2009 roku podczas koncertu świąteczno-noworocznego w Domu Kultury w Suszcu. Do konkursu przystąpiło siedmioro uczestników: Agata Spendel, Julia Godziek, Kasia Szymik, Beata Noga, Igor Teodorowicz, Natalia Pastuszka oraz Patrycja Osińska. Z powodu niewielkiej liczby uczestników konkursu wszyscy autorzy prac otrzymali równorzędne nagrody. Przygotowane prace wykonane zostały różnorodnymi technikami. Dzieci tworząc prace wykazały się nie lada pomysłowością i cierpliwością wykonując prace z makaronu, chleba i marcepanu, masy solnej czy papieru, drewna i trawy. Tegoroczna edycja konkursu nie zgromadziła wielu chętnych, mamy jednak nadzieję, że kolejne edycje (najbliższa na przełomie listopada i grudnia 2010r.) będą miały szerszy zasięg i większą liczbę uczestników, którzy wykażą się pomysłowością i pracowitością w realizacji swoich projektów.

Izabela Bartoszek

akm

T G+ F

1

1
1
1
1
1
1

Zobacz także

Ferie tuż tuż. GOK w Suszcu przygotował ciekawe propozycje
Ferie tuż tuż. GOK w Suszcu przygotował ciekawe propozycje
Ferie w Suszcu
Ferie w Suszcu
Ograniczenia odwiedzin w pszczyńskim szpitalu
Ograniczenia odwiedzin w pszczyńskim szpitalu
Z centrum przesiadkowego do Niemiec, Anglii i Francji
Z centrum przesiadkowego do Niemiec, Anglii i Francji
Znamy program pierwszych pszczyńskich Eko Targów
Znamy program pierwszych pszczyńskich Eko Targów

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18