(fot. UG Pawłowice)

100% zdawalności w pawłowickim technikum

Pawłowice04.09.2020, 15:36

Wyniki egzaminów zawodowych uczniów klas patronackich JBG-2 oraz JAS-FBG w Technikum w Pawłowicach robią wrażenie. Wszyscy uczniowie zdobyli zawód.

Ogłoszone 31 sierpnia 2020 r. wyniki czerwcowych egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie dowodzą wysokiej jakości kształcenia i świetnego przygotowania zawodowego uczniów technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach.

Zarówno młodzi logistycy z klasy patronackiej JAS-FBG, jak i przyszli specjaliści chłodnictwa i klimatyzacji z klasy patronackiej JBG-2 wykazali się profesjonalną wiedzą i umiejętnościami, co zapewniło im 100-procentową zdawalność obu części egzaminu i średni wynik lepszy od przeciętnej wojewódzkiej, a w przypadku części praktycznej egzaminu z logistyki przekraczający aż o 14% średni wynik w województwie śląskim.

Pawłowickie technikum od początku swego istnienia prezentuje dbałość o wysoki poziom nauczania i nowoczesne wyposażenie pracowni, ciesząc się współpracą z przedsiębiorstwami i wsparciem władz gminy Pawłowice. Efektem pracy kadry i uczniów ZSO mogą być sukcesy takie jak 11 miejsce w rankingu Perspektywy 2020 i świetnie zdane egzaminy zawodowe.

 

KK

T G+ F

Zobacz także

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021
Inauguracja roku szkolnego 2020/2021
Za tydzień uczniowie wrócą do szkół
Za tydzień uczniowie wrócą do szkół
"Żubrowisko"  w PCKul-u oraz online
"Żubrowisko" w PCKul-u oraz online
W starostwie szkolą się z wdrażania dostępności
W starostwie szkolą się z wdrażania dostępności
25 września: trzy zakażenia, dwoje ozdrowieńców
25 września: trzy zakażenia, dwoje ozdrowieńców

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18